W Białce Tatrzańskiej  powstaje Terma Bania

W Białce Tatrzańskiej powstaje Terma Bania

Powstająca w Białce Tatrzańskiej Terma Bania to obiekt we wszech miar wyjątkowy. Także, że względu na imponujący projekt architektoniczny, łączący w sobie nowoczesny design, naturalne materiały wykończeniowe i elementy regionalnego folkloru. Czytaj dalej

Otwarcie Termy Bania planowane jest na lipiec 2011 roku. Prace budowlane wciąż trwają, jednak internauci już dzisiaj mogą zapoznać się z imponującymi wizualizacjami obiektu dostępnymi na oficjalnej stronie. -"To nowatorski projekt" – mówi Stefan Stopa, Dyrektor obiektu - "Przede wszystkim przez fuzję nowoczesności i tradycji. Z jednej strony, proponujemy innowacyjne rozwiązania techniczne, tak oryginalne, że postanowiliśmy je opatentować. Z drugiej – wyraźnie widoczne są odwołania do krajobrazu i folkloru miejsca, w którym się znajdujemy."

 

 

 Falisty dach, pokryty naturalną roślinnością to intrygujące rozwiązanie. To dzięki niemu, obiekt będzie doskonale wpisywał się górzysty obraz okolicy. Zastosowanie naturalnych materiałów, użytych do budowy i wykończenia determinuje niezwykły charakter miejsca. Jednym z podstawowych użytych tworzyw jest drewno, dodatkowo ozdobione ornamentami jasno nawiązującymi do lokalnej tradycji. To wszystko sprawia, iż powstająca Terma staje się niezwykle interesująca już ze względu na intrygujące rozwiązania architektoniczne.

 

 

 

Oczywiście, atrakcji będzie więcej. Kąpiel w termalnej wodzie, znanej ze swoich leczniczych właściwości. Relaks w wydzielonej strefie cichej, będącej prawdziwym novum wśród wodnych obiektów, zazwyczaj kojarzących się  z uciążliwym hałasem. Punkty gastronomiczne serwujące tradycyjne regionalne potrawy. Rozbudowane saunarium. To tylko część szerokiej oferty. Warto również wspomnieć o niezwykle atrakcyjnym położeniu Termy.

 

 

 

 

Umiejscowiona u boku Kotelnicy, stoku cieszącego się ogromną popularnością wśród wielbicieli sportów zimowych, sąsiaduje z szeroką bazą noclegową i restauracyjną. Okolica Białki to teren dający niezwykłe możliwości wszystkim fascynatom aktywnego wypoczynku, o każdej porze roku. Na otwarcie obiektu przyjdzie poczekać do wakacji. Jednak biorąc pod uwagę obietnice właścicieli, już teraz możemy się przygotowywać na niezwykły relaks. Oczywiście, w góralskim duchu.

 

 

 

Źródło: Pan Pikto / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19212 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 413

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >