W nowej siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie zamontowano parapety Helopal z lanego marmuru.

W nowej siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie zamontowano parapety Helopal z lanego marmuru.

Helopal, czołowy europejski producent parapetów, dostarczył parapety do nowo wybudowanej siedziby Telewizji Polskiej w Warszawie. Czytaj dalej

W nowym budynku TVP zostało zamontowanych ponad 700 metrów najwyższej jakości parapetów z lanego marmuru.

W nowym budynku TVP zostały zamontowane parapety Helopal Classic. Helopal Classic znalazł także zastosowanie w łazienkach jako blat umywalkowy. - Cieszymy się, że wykonawcy inwestycji postawili na towar najwyższej jakości  - mówi Paweł Horbik, Dyrektor Generalny Helopal Polska.

Płyta Helopal, z której wykonane są parapety, to materiał o szczególnych właściwościach. Wygląda identycznie jak marmur jednak w odróżnieniu od marmuru naturalnego i konglomeratów nie wymaga stosowania żadnych środków zabezpieczających i wykazuje się najwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

Helopal to jeden z największych w Europie producentów parapetów posiadający ponad 40 letnią tradycję w dziedzinie produkcji parapetów z lanego marmuru. Siedziba firmy znajduje się w Austrii a w Polsce już od 19 lat obecna jest poprzez firmę Helopal Polska. Do listy referencyjnej Helopal należą Kancelaria Prezydenta RP, Ambasada Chin, filie największych polskich banków jak również deweloperzy prowadzący najbardziej wyrafinowane inwestycje mieszkaniowe. Łącznie w Polsce parapety Helopal wybrało już kilkadziesiąt tysięcy instytucji i klientów indywidualnych. Każdy parapet Helopal powstaje zgodnie z międzynarodowymi kryteriami jakości i spełnia bardzo surowe wymagania europejskich przepisów dotyczących ochrony środowiska.

www.helopal.com.pl

Źródło: Benhauer / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 110

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >