Warszawski Nowy Dom Jabłkowskich

Warszawski Nowy Dom Jabłkowskich

Warszawski Nowy Dom Jabłkowskich ma nowego najemcę. Inwestor biurowca przy Chmielnej 19, firma LHI sp. z o.o., poinformowała o podpisaniu umowy najmu z kancelarią prawną BSJP Brockhuis Jurczak Prusak sp. k. Nowy lokator wprowadzi się do budynku za trzy miesiące.

 

Kancelaria BSJP Brockhuis Jurczak Prusak sp. k. zajmie całe trzecie piętro budynku, czyli  powierzchnię 600 mkw. Umowa została zawarta na 10 lat. Kancelaria będzie drugim najemcą Nowego Domu Jabłkowskich, obok działającego już salonu sprzedaży Polkomtela. Obecnie trwają prace aranżacyjne, mające dostosować przestrzeń biurową do potrzeb najemcy. Przeprowadzkę zaplanowano na maj 2012 r.

 

Czytaj również: Inwestowanie w condohotele

 

"Spółka BSJP Brockhuis Jurczak Prusak należy do grona najbardziej uznanych kancelarii prawnych w kraju. Cieszymy się, że marka i niepowtarzalny charakter Nowego Domu Jabłkowskich zostały docenione przez taką firmę" – mówi Robert Mandżunowski, CEO w LHI sp. z o.o. Zależy nam by zarówno Nowy Dom Jabłkowskich, jak i nasza druga, niedawno rozpoczęta inwestycja – Chmielna 25, przyczyniły się do ożywienia tego kwartału miasta i podniesienia jego prestiżu.


 

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak sp. k. jest jedyną kancelarią w Polsce, będącą członkiem międzynarodowej sieci renomowanych, niezależnych firm prawniczych ADVOC, która zrzesza adwokatów z ponad 50 krajów na całym świecie. Specjalizuje się w kompleksowych usługach prawnych dla różnej wielkości przedsiębiorstw, włączając w to usługi z zakresu prawa spółek, nieruchomości, finansów, energii odnawialnej, prawa pracy, podatków, IT, ochrony danych, własności intelektualnej, prawa farmaceutycznego oraz rozstrzygania sporów.

 

Czytaj również: Kończą się oferty deweloperskie w Poznaniu

 

Wybraliśmy Nowy Dom Jabłkowskich na naszą nową siedzibę, ponieważ budynek i jego lokalizacja spełniły wszelkie nasze oczekiwania – informuje mecenas Maciej Prusak, partner zarządzający kancelarii BSJP. Chmielna 19 to wyjątkowy adres na mapie Warszawy. Wiele firm, w tym kancelarii prawnych, szuka takich unikatowych lokalizacji na swoje siedziby, ponieważ oferują one prestiż i dobre warunki pracy.


 

Nowy Dom Jabłkowskich to projekt zrealizowany wspólnie przez LHI sp. z o.o. oraz Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. Obiekt pełni funkcje biurowo-usługowe. Sześciokondygnacyjny budynek powstał na działce o powierzchni 742 mkw. w ścisłym centrum Warszawy, przy zbiegu ulic Chmielnej i Brackiej. Jego łączna powierzchnia użytkowa wynosi ponad 4500 mkw., pod wynajem przeznaczone jest ok. 3200 mkw. Na parterze znajduje się 410 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, na pozostałych pięciu piętrach zaprojektowano 2850 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, umożliwiające przyszłym najemcom elastyczną aranżację przestrzeni. Obiekt został oddany do użytku we wrześniu 2011 r. Obecnie trwa jego komercjalizacja.

Źródło: Public relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >