Ważne wyróżnienia dla firm, czyli

Ważne wyróżnienia dla firm, czyli "Budowlana Marka Roku"

Wyróżnienie to jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży, ponieważ przyznawane jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych przeprowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

 

Marka Soudal po raz kolejny została uhonorowana tytułem Budowlanej Marki Roku w kategorii piany i silikony. Firma Soudal od początku swojej działalności na polskim rynku wprowadza i propaguje na rynku zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. Szczególnymi osiągnięciami producent może pochwalić się w segmencie pian i silikonów.

 

Czytaj również: Tytuł Budowlanej Marki Roku kolejny raz otrzymała firma Röben

 

To w laboratoriach Soudal została opracowana zimowa formuła piany montażowej umożliwiająca montaż okien w niskich temperaturach - wydłużając w ten sposób sezon budowlany, piana niskorozprężna, piana wysokowydajna czy szeroka gama polimerów hybrydowych również we własnej technologii smx, która pozwala na szeroką modyfikację właściwości produktów. Zasługą firmy Soudal jest także wprowadzenie na polski rynek dwuskładnikowej piany szybkoutwardzalnej, którą można obrabiać już po 3 minutach czy piany Flexi o elastyczności nieosiągalnej dla żadnej innej piany montażowej.

 

Produkty Soudal są najczęściej wybieraną marką przez profesjonalistów w Poslce
fot. Soudal

 

„Budowlana Marka Roku to dla nas bardzo prestiżowa nagroda – ze względu na to, że wskazuje marki, które cieszą się największym zaufaniem wśród profesjonalistów. To dla nas bardzo ważna grupa odbiorców. Od 15 lat naszej obecności w Polsce wprowadzaliśmy na rynek produkty, które „wyprzedzały” potrzeby wykonawców i znacznie usprawniały ich pracę. Mimo, iż nie jest to proste zadanie – jak widać bardzo doceniane przez profesjonalistów” – mówi Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający Soudal sp. z o.o., który odebrał wyróżnienie Budowlana Marka Roku 2010.

 

Czytaj również: Podsumowanie Gali "Budowlana Marka Roku 2010"

 

Zgodnie z badaniami ASM Centrum Badań i Analiz z 2010 roku co trzeci wykonawca spontanicznie sięga po produkty Soudal i wskazuje je jako godne polecenia. Obecnie Soudal jest liderem w produkcji i dystrybucji pian montażowych w opakowaniach aerozolowych, a także silikonów i mas uszczelniających z szacunkowym udziałem w tym segmencie rynku na poziomie 38%.

2011-07-08
Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód Liczba postów: 74 Grupa: Trudne tema... Wiadomo, że z biegiem czasu zawsze coś w autko jest do podreperowania, to normalne - gdy się używa. Mnie teraz czeka naprawa skóry i na szczęście znalazła...
  • Kurs korony czeskiej Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam. Poleci ktoś jakiś kantor który oferuje najlepszy kurs korony czeskiej w warszawie? Dzięki.
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 363 Grupa: Trudne tema... A czy ktoś z was może tak przypadkiem kojarzy centrum medyczne https://medipsyche.pl/oferta/konsultacje -lekarskie/gastroenterologia ? Czy ktoś z was może...
  • Windykacja Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... Przed rozpoczęciem procesu windykacji warto jeszcze sprawdzić, czy dłużnik przypadkiem nie jest w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej, to dużo zmienia. W...
  • Studia Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Jeśli ktoś pragnie rozwijać swoją karierę w dziedzinie pedagogicznej można rozważyć zapisanie się na studia na Instytucie Studiów Podyplomowych . Uczelnia ta....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >