Wirtualny dekorator eleganckich wnętrz

Wirtualny dekorator eleganckich wnętrz

Aranżacja stylowych wnętrz była do tej pory zarezerwowana tylko dla profesjonalistów. Z nowym KOLORYZEREM MAGNAT każdy będzie mógł sam dobrać nowe kolory do własnego domu czy mieszkania. Relaksujące barwy, energetyzujące zdobienia – trendy fusion w dekoracji wnętrz są na wyciągnięcie ręki. I to bez wychodzenia z domu... Czytaj dalej

Marka MAGNAT znana jest z tego, że pomaga tworzyć wnętrza doskonałe, łączące w sobie szlachetną klasykę i świeżość współczesnych trendów. Nim jednak sięgniemy po najnowsze kolory wysokiej jakości farb skorzystajmy z nowoczesnego, wyjątkowego narzędzia (on-line) – KOLORYZERA MAGNAT. Wyjątkowa, interaktywna, łatwa w obsłudze aplikacja KOLORYZER MAGNAT jest już dostępna on-online na www.magnatfarby.pl. Posłuży tym, którzy cenią wygodę i czas, a przy tym są twórczy, pomysłowi i wrażliwi na piękno. Poszukującym własnego pomysłu na dekorację wnętrza pomoże dopasować odpowiednią kolorystykę i dekoracje do każdego pomieszczenia. Aplikację stworzono z myślą o użytkownikach szukających wyjątkowych rozwiązań, dbających  o jakość i elegancki styl życia. Od teraz piękne, unikalne i stylowe projekty wnętrz można stworzyć samodzielnie na ekranie własnego komputera.


Zainspiruj się wyszukanymi kolorami MAGNAT, znajdź zestawienia najbliższe własnym upodobaniom, stwórz wnętrza pełne emocji i... magii szlachetnych barw.
Nierzadko wybór odpowiedniego koloru do naszego wnętrza bywał trudny i pochłaniał cenny czas. Najlepsze barwy, idealne odcienie, stylowe dekoracje... – podejmowanie decyzji w sklepie trwało zbyt długo. Podczas wizyty w centrum handlowym nie zawsze uda się wybrać najbardziej trafiony odcień i fakturę farby oraz rodzaj zdobień. W domu
zaś, gdy farba i dekoracje zostają nałożone trudno jest dokonać poprawek. Pechowe pomyłki, czy błędy aranżacyjne bywają niemożliwe do usunięcia. Z KOLORYZEREM MAGNAT takie sytuacje nie będą miały już miejsca. Nowa, interaktywna aplikacja pozwala stworzyć projekt eleganckiego wnętrza od samego początku do końca na ekranie własnego komputera. Od doboru stylowego koloru, przez liczne stadia jego nasycenia.


Co ważne: na każdym etapie kreatywnej pracy, nasz projekt możemy poprawić lub całkowicie zmienić. Dzięki temu narzędziu każdy może upewnić się, czy wszystkie wybrane elementy  do siebie pasują i czy w rzeczywistości dane pomieszczenie będzie wyglądać tak, jak sobie je wyobrażamy. KOLORYZER MAGNAT pozwala użytkownikowi dobierać dowolne kolory z katalogu MAGNAT do przykładowych projektów pomieszczeń, dostępnych na stronach www.magnatfarby.pl. Istnieje też możliwość nanoszenia zmian i zabawy kolorami już na prawdziwych, własnych wnętrzach. Wystarczy wprowadzić do programu zdjęcie istniejącej lub planowanej kuchni, sypialni, czy pokoju dziennego i dobrać odpowiednie kolory inspirowane kamieniami szlachetnymi.

 

 


Przekonacie się, jak niewiele trzeba, aby w naszym wnętrzu zapanował luksus i elegancja. Dzięki KOLORYZEROWI z łatwością sprawdzimy, czy dana magiczna barwa będzie pasować do ogólnego stylu mieszkania. W pierwszej kolejności dobieramy kolory na ściany i sufity. Szukamy odpowiedniego nasycenia, mamy okazję wypróbować różne warianty ciepłych odcieni. Każdy z nich możemy ujrzeć w wirtualnym projekcie. W dowolnym momencie pracy możemy nasz projekt poprawić, wrócić do poprzedniego pomysłu lub zapisać i sprawdzić wydruk. Każdy zachowany projekt zawiera nazwy i kody zastosowanych materiałów, kolorów i zdobień. Podczas wizyty w sklepie bez problemu odnajdziemy potrzebne materiały.


KOLORYZER MAGNAT do idealne narzędzie dla osób kreatywnych, samodzielnych, ceniących wygodę. Po co tracić cenny czas w zatłoczonym sklepie? Z nową aplikacją możemy w spokoju, przed ekranem komputera stworzyć i zaplanować oryginalne rozwiązania do swojego wnętrza. Do sklepu udajemy się już tylko celem zakupów. Kupujemy z pewnością, że wybrane kolory i dekoracje także w rzeczywistości przypadną nam do gustu oraz że w nowym wnętrzu sprawdzą się doskonale. Aranżując remontowane czy też nowe wnętrze przy pomocy aplikacji KOLORYZER MAGNAT  dowolnie łączymy energetyczne kolory i relaksujące odcienie. Urzeczywistniamy niestandardowe pomysły, bez ryzyka, że zbyt oryginalne rozwiązanie nie sprawdzi się. Nowy program sprawia, że inspirujące kolory i charakterystyczne dekoracje będą pasować do istniejących elementów danego wnętrza, jak podłogi, okna, czy drzwi.


KOLORYZER MAGNAT to nowoczesne narzędzie dla każdego, kto urządza i dekoruje wnętrze według najnowszych trendów. Dobór szlachetnych kolorów, dopasowanie wyjątkowych dekoracji, tworzenie oryginalnej, wyjątkowej aranżacji to naprawdę wspaniałe kreatywne doznanie.  Dzięki własnemu i – co najważniejsze – sprawdzonemu projektowi, stylowych zmian dokonacie szybko i bez ryzyka. Wasz dom czeka magiczna metamorfoza...

 

2011-01-18
Źródło: Śnieżka / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 51

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >