Wystartowała czwarta edycja programu lojalnościowego -  Baumit Klub

Wystartowała czwarta edycja programu lojalnościowego - Baumit Klub

Uwaga! Dobra wiadomość dla wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami marki Baumit. Wystartowała czwarta edycja Baumit Klubu, którego członkowie mogą brać udział w akcjach promocyjnych, zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Czytaj dalej

 

Punktowane zakupy

Tynki, farby elewacyjne, kleje do ociepleń, tynki maszynowe, masy samopoziomujące, gładzie, kleje do płytek... lista premiowanych produktów jest długa. Do każdego jest przypisana określona liczba punktów, która może zasilić konto klubowicza.

 

Wystartowała czwarta edycja programu lojalnościowego Baumit Klub

 

Czytaj również: Trwa rejestracja na Kongres Budownictwa Polskiego w Poznaniu

 

Dodatkowe punkty w Baumit Klub można uzyskać biorąc udział w okresowych promocjach, ankietach czy innych aktywnościach! A im więcej punktów, tym wyższy status i lepsze przeliczniki!

 

Gamingowa formuła

Wchodząc do gry, każdy członek programu rozpoczyna od najniższego poziomu, czyli Uczestnika. Wraz ze wzrostem zgromadzonych punktów klubowicz przechodzi na wyższy poziom, zdobywając kolejne statusy: Przyjaciel, Profesjonalista i wreszcie VIP. To natomiast oznacza dostęp do atrakcyjniejszych nagród i korzystniejszy przelicznik punktowy, pozwalający zdobyć więcej punktów za każdy premiowany produkt a tym samym zdobyć lepsze nagrody. Zebrane na koncie punkty, można wymieniać na benefity do 28.02.2023 r.

 

Co można zyskać?

Bogaty katalog nagród, dostęp do pełnej historii transakcji, atrakcyjne akcje promocyjne, rozbudowany pakiet zniżek od Partnerów VISA to tylko niektóre z licznych korzyści. Na najbardziej aktywnych członków Baumit Klub czeka najwyższe wyróżnienie – status VIP. Po jego otrzymaniu dotrzesz do najkorzystniejszego przelicznika punktowego i zgarniesz jeszcze więcej punktów!

 

Na poziomie Uczestnik wykonawca ma dostęp do dwóch kategorii nagród: „Odzież robocza” i „Narzędzia”. Przechodząc na kolejne poziomy zyskuje dostęp do kategorii: „Elektronika”, „Rodzinne”, „Bony” i „Przelewy”.

 

Czytaj również: Zapraszamy do zapisów na profesjonalne szkolenia od Aluprof - ALU-EDUKATOR ON-LINE 2022

 

Wystartowała czwarta edycja programu lojalnościowego Baumit Klub

 

Jak dołączyć do Baumit Klubu?

To proste! Wystarczy wejść na stronę www.baumitklub.pl, wybrać opcję „Zapisz się” i wypełnić formularz. Potem pozostaje już tylko zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

 

Jak zasilić konto punktami?

To proste! Wystarczy zarejestrować fakturę zawierającą premiowane produkty. Można ją wysłać w formie pliku JPG czy PDF za pośrednictwem strony www.baumitklub.pl, korzystając z opcji „Dodaj fakturę” lub za pomocą aplikacji mobilnej Baumit Klub, która posiada funkcję „Zrób i wyślij zdjęcie". Jest na to czas do końca miesiąca, następującego po tym, w którym dokonano zakupu. Jeśli zatem posiadamy fakturę zawierającą premiowane produkty z 03.02.2022 r. – możemy ją zarejestrować do 31.03.2022 r. Dobrej zabawy!

2022-03-28
Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Modele BMW z lat 2000 Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Dzień dobry panie i panowie Co sądzicie o modelach BMW z lat 1995-2005? Myślicie że w jakim czasie staną się klasykami? Po modelach z początku lat 90-00's już w...
  • Nowości edukacyjne Liczba postów: 4 Grupa: Konferencje... Spocsie.pl Tęsknię za gimnazjum..
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema... Jak masz duży budżet i chcesz poznać inne egzotyczne miejsca to postaw na ofertę tego biura https://planetescape.pl/kraj/wietnam/ Oni potrafią zapewnić najlepsz...
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 245 Grupa: Trudne tema... Jestem pewny ,że dobrym pomysłem jest skorzystanie z https://riccardo.pl/buty-dla-dzieci/buty -dla-chlopca/trampki . To jest naprawdę bardzo interesująca oferta.
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Od kilku lat nie słabnie zainteresowanie Klientów uzyskaniem pomocy w znalezieniu wyjścia z trudnych sytuacji związanych z umowami tzw. kredytów frankowych. Rad...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >