Aranżacje ścian z farbą tablicową

Aranżacje ścian z farbą tablicową

Tablica do pisania kredą bezpośrednio na ścianie to wspaniała przestrzeń na kreatywną twórczość dla najmłodszych. Ale dziecięcy pokój to niejedyne miejsce, gdzie sprawdzi się to rozwiązanie. Z farbą tablicową możesz stworzyć kolorowe miejsce na notatki dla całej rodziny np. w kuchni, w domowym biurze czy w holu. A przy okazji oryginalnie udekorować wnętrze własnoręcznymi zapiskami i rysunkami. Czytaj dalej

 

 

Planujesz zrobić pyszne ciasteczka na podwieczorek, ale nie za dobrze pamiętasz składniki? Już nie musisz wertować książki kucharskiej ubrudzonymi w mące rękami. Po prostu spisz wcześniej przepis na ścianie w kuchni i zabierz się do działania. A może cały czas gubisz się w rozkładzie dnia domowników? Wystarczy przenieść go na ścianę w przedpokoju, a już nie umkną Ci żadne spotkania i zajęcia. Powierzchnia tablicowa przy drzwiach będzie też pomysłowym miejscem na notatki, które przypomną o ważnych wydarzeniach, zadaniach czy telefonach tuż przed wyjściem z domu. W dodatku głęboki odcień farby Y497 Toro nada wnętrzu eleganckiego uroku, a odręczne zapiski zapewnią efekt wow.

 

Aranżacje ścian z farba tablicowąTikkurila Optiva Satin Matt 7 kolor Y497 Toro, F390 Horseradish, Tikkurila Liitu kolor Y497 Toro

Czytaj również: Ociepl wnętrze kolorem ścian w jasnych odcieniach beżu, szarości lub mleka

 

Wbrew pozorom ściana, po której można pisać kredą, to nie tylko standardowy czarny, a pełna gama pięknych tonacji. Farbę Tikkurila Liitu można bowiem zabarwić na ponad 13 tysięcy odcieni, dopasowując tablicę kolorystycznie do stylu całego wnętrza.

Aranżacje ścian z farba tablicowąTikkurila Liitu kolor czarny

Malowanie ścian tablicówką to już klasyka, ale to zaledwie ułamek możliwości. Tak naprawdę funkcję tablicy w domu mogą pełnić różnorodne elementy domowego wyposażenia. Taca śniadaniowa pokryta czarną farbą Tikkurila Liitu będzie jedyną w swoim rodzaju ozdobą stołu, a komoda w odcieniu szarości posłuży za oryginalny notes w czasie nauki.

 

 

Aranżacje ścian z farba tablicowąTikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 kolory F497 Paper, S302 Grapefruit

Aranżacje ścian z farba tablicowąTikkurila Liitu kolor 1955, Tikkurila Optivia Ceramic Super Matt 3, kolor 1949

 Czytaj również: Malowanie ścian ze skosami

 

Więcej inspiracji z wykorzystaniem farby tablicowej Tikkurila Liitu znajduje się na stronie www.tikkurila.pl/inspiracje. 

 

Aranżacje ścian z farba tablicowąTikkurila Liitu Blackboard Paint Black

Źródło: Practum / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17580 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >