Kolory, farby – lista artykułów

Dwukolorowa aranżacja ścian w nowoczesnym wnętrzu

Oryginalny pomysł na dekorację ścian – pomalowanie ich w nietypowy sposób lub wykorzystując ciekawe zestawienia barw - pozwala stworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. A oto przykład, jak duety kolorystyczne potrafią wykreować intrygujący i zróżnicowany klimat we wnętrzu.

Jak skomponować kolory ścian we wnętrzu urządzonym w naturalnych, ciepłych tonacjach

W poszukiwaniu odmiany wnętrza, która pozwoliłoby odetchnąć zmysłom, warto sięgnąć do skarbnicy inspiracji, jakie stwarza sama natura. Kojące zmysły barwy i naturalne dekoracje potrafią wykreować aranżacje, które będą zapewniać odprężenie, a jednocześnie zachwycać swoim pięknem.

Jak stworzyć sobie w domu słoneczną, strefę wypoczynku w letnim klimacie?

Wakacyjne słońce i bujna przyroda zachęcają do jak najczęstszego przebywania w bliskości z naturą. To doskonały moment, by wygospodarować w domu miejsce, w którym można odetchnąć latem pełną piersią. To też świetny okres na drobne modernizacje, które pozwolą nasycić się nową estetyką otwartych na słońce domowych zakątków.

Od czego zacząć malowanie ścian? - najlepiej od położenia dobrego gruntu

Planując malowanie mieszkania, domu lub biura, nie wystarczy zaopatrzyć się w farbę w wymarzonym kolorze. Konieczne jest również zadbanie o odpowiednie podłoże, aby efekt naszej pracy był nie tylko piękny, ale i trwały.

Farba, która zostawia gładką i matową powierzchnię bez smug

Idealnie gładkie wykończenie powierzchni bez smug na każdym kolorze i jedyny taki mat na rynku – nowy produkt w portfolio marki Sigma Coatings to prawdziwy ekspert w bezstresowym malowaniu ścian i sufitów. Jego siła tkwi w unikalnej technologii, czyniąc z produktu wyjątkową pozycję na branżowej półce.

Malujemy ściany samodzielnie z użyciem taśmy malarskiej

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie, samodzielne remonty mieszkania, bez udziału ekipy fachowców. Jak szybko odświeżyć mieszkanie na wiosnę i nie wydać na to fortuny? Mamy na to kilka pomysłów!

Dlaczego warto kącik do pracy urządzić w bieli?

Biel ze względu na swój neutralny i spokojny charakter nie pochłania uwagi. Wydaje się więc stworzona do wymagających skupienia miejsc, takich jak domowe biuro. Nie ulega przy tym zmiennym trendom, dzięki czemu pozwoli wykreować uniwersalny wystrój pomieszczenia, który na długo nie wyjdzie z mody.

Farba, z której można zmywać plamy i dziecięcą twórczość

Masz w domu małego artystę, który tworzy na ścianach własne arcydzieła? W kierunku nieudanych prób ściennych fresków młodego adepta sztuki – firma Bondex wyciąga pomocną dłoń. Dostępna na rynku plamoodporna farba Smart Paint jest niestarta w boju o czystość mieszkania.

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świata

Rodzina gotowych farb Dulux zyskała nowe oblicze AkzoNobel, światowy lider produkcji farb i lakierów, wprowadził na polski rynek 9 nowych kolorów farb Dulux EasyCare i 6 w ramach marki Dulux Kolory Świata. Wszystkie wpisują się w linię najmodniejszych w tym sezonie barw. Doskonale podkreślą też charakter oraz przeznaczenie wnętrza, a przebywających w niej mieszkańców wprowadzą w oczekiwany nastrój.

Szarości łączą się dobrze z każdym kolorem

Stonowana szarość na ścianie to świetny punkt wyjścia do kreatywnej zabawy kolorem. Choć we wnętrzach znakomicie prezentuje się w roli solistki, tworząc szykowne, monochromatyczne zestawienia, to bardzo dobrze czuje się też w towarzystwie wyrazistych barw, eksponując płynącą z nich energię. Bo szary po prostu kocha kolor!


Stron: 87 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >