Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Wady i zalety wykorzystania drewna w aranżacji kuchni

Drewno od najdawniejszych czasów stanowi naturalny, długotrwały i piękny surowiec wykończeniowy, którego charakterystyczny wygląd doskonale wpasowuje się zarówno w klasyczne, jaki i nowoczesne wnętrza. Czy ten naturalny materiał sprawdzi się również w kuchni?

Jak praktycznie urządzić kuchnię

Przy projektowaniu kuchni należy zwrócić szczególną uwagę na szczegóły, które pozwalają na jej wygodne użytkowanie. Szafki otwierane do góry, rozsuwane fronty czy podświetlane witryny to elementy, które pozwalają na szybki dostęp do artykułów, których w danej chwili potrzebujemy. Jak urządzić kuchnię? Trzeba poszukać projektu dopasowanego do swoich potrzeb, gustu, marzeń. Obejrzyjcie kilka przykładowych aranżacji. Zainspirujcie się.

Jak urządzić kuchnię młodemu singlowi?

Dużo młodych ludzi decyduje się na samodzielne mieszkanie. Za sprawą odnalezienia własnego ja, czy z wybraniem uczelni w innym mieście. Młode osoby są aktywne, nowoczesne, niezależne i podążają za trendami. Sprawia to, że swoje mieszkania projektują w takim a nie innym stylu. Nie potrzebują wielkich metraży, lecz komfortowo i spójnie zaprojektowanego mieszkania. Jak zaprojektować kuchnie idealną dla jednej osoby?

Wyspa - serce kuchni

W otwartej przestrzeni salonowo-kuchennej wyspa oddziela strefę kulinarną od wypoczynkowej. Jest nie tylko meblem atrakcyjnym, lecz także niezwykle praktycznym.

Jak odświeżyć wygląd jadalni i nadać jej charakteru?

Jadalnia już dawno przestała pełnić wyłącznie funkcję miejsca, w którym gromadzimy się na posiłki. To także pomieszczenie, w którym toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Właśnie dlatego tak istotne jest, by zwrócić szczególną uwagę nie tylko na estetyczną, ale też funkcjonalną stronę jej wystroju. Twojej jadalni brakuje świeżości? Chcesz dodać jej nowego, oryginalnego charakteru? Rozpoczynamy projekt Metamorfoza! Zobacz, jak za pomocą kilku dodatków, efektownych tkanin czy nowych mebli zmienić wnętrze swojej jadalni!

Aranżacja kuchni, która będzie miejscem relaksu?

Czy kuchnia może być miejscem na wypoczynek? Nie chodzi tylko o realizowanie swych kulinarnych pasji. Chodzi o relaks na kanapie albo w fotelu, w którym zaszyjemy się, by poczytać książkę...

Projekt i aranżacja kuchni - kuchnia zamknięta czy otwarta?

Każdy, kto jest na etapie planowania aranżacji tego ważnego pomieszczenia, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, które rozwiązanie jest dla niego korzystniejsze – kuchnia zamknięta czy łączona z salonem? Ponieważ, to pomieszczenie jest miejscem, w którym spędzamy wiele czasu, przyrządzając codzienne posiłki z domownikami lub gośćmi. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się kuchnie otwarte na salon, które aktualnie spotykane są w nowoczesnych projektach domów jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach oraz apartamentach. Jakimi jednak kryteriami powinniśmy się kierować?

W jakim kolorach kuchnia? Propozycje kolorowych aranżacji

Kolory mają znaczenie. Także w kuchni. Uspokajają, motywują do działania, pobudzają wyobraźnię. Nowa, piękna barwa to też szybki sposób na metamorfozę wnętrza. Przedstawiamy kilka kuchennych stylizacji. Inspirujcie się i stwórzcie aranżację marzeń.

Metamorfoza kuchni - to jest do zrobienia w weekend!

Kuchnia będąca sercem domu, w ostatnich miesiąca zyskała nowe funkcje i stała się prawdziwym centrum dowodzenia - tu jemy posiłki, pracujemy, odrabiamy z dziećmi lekcje. Spędzamy w niej dużo czasu, dlatego zależy nam na tym, żeby jej wnętrze nastrajało nas pozytywnie do codziennej aktywności. Nie musimy przeprowadzać generalnego remontu, by osiągnąć ten efekt. Podpowiadamy, jak to zrobić niskim nakładem pracy i pieniędzy.

Jak urządzić małą kuchnię?

Mała kuchnia to wyzwanie. Jej aranżacja może przytłaczać i powodować wiele problemów. Zastanawiasz się - jak ją urządzić, aby była funkcjonalna i komfortowa, a do tego przytulna? Podpowiadamy.


Stron: 25 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17006 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >