Włoskie meble kuchenne

Włoskie meble kuchenne

House of Kitchen to miejsce, w którym na własne oczy można przekonać się jak prezentują się kuchnie renomowanych światowych producentów. Jedną z najnowszych ekspozycji wyposażono w oparciu o produkty renomowanej włoskiej firmy Arrex.

 

Włoski styl w kuchni

Włosi na całym świecie słyną z wyczucia stylu. Dlatego ich produkty charakteryzują się wyjątkowym designem. Nie inaczej jest w przypadku firmy Arrex, która połączyła doświadczenie w dziedzinie tworzenia mebli ze stałym rozwojem i innowacyjnością. Efektem jest  jej bardzo mocna pozycja zdobyta najpierw na włoskim a następnie na światowych rynkach.

 

Czytaj również: Zasady urządzania małej kuchni

 

- "Włoski Arrex to nie tylko wyróżniający się i dopracowany w najdrobniejszym szczególe styl, ale także jakość. Firma posiada jedne z najnowocześniejszych fabryk, bazujących na zaawansowanym sprzęcie oraz dekadach doświadczenia i know-how" – mówi architekt Katarzyna Orlicka z Max-Fliz

 

 

Arrex proponuje rozwiązania zarówno bardzo nowoczesne jak i te bardziej tradycyjne. Modernistyczne kuchnie są efektem badań nad wykorzystaniem nowych w kuchni materiałów oraz technologii. Dzięki temu udało się połączyć najnowszy design z ergonomią, funkcjonalnością, praktycznością i bezpieczeństwem. W tradycyjnych propozycjach stylistycznych stosowane są naturalne materiały.

 

Czytaj również: Stolik barowy w mieszkaniu

 

- "Niezależnie od tego, czy kuchnia ma być tradycyjna czy nowoczesna, w Arrex wykorzystywane są najnowsze technologie. Meble są elektrycznie kontrolowane i ułatwiają użytkownikom życie. Kuchnie Arrex idą z duchem czasu" – dodaje specjalista Max-Fliz

 

 

Światowa marka

Jakość i styl Arrex doceniają klienci na całym świecie. Firma eksportuje do 35 krajów, z których każdy ma nieco inne potrzeby. Włoskim projektantom udało znaleźć się klucz do wielu gustów. Dlatego w ofercie można znaleźć zarówno kuchnie murowane, drewniane i klasyczne jak i bardzo designerskie. 

 

- "Siłą Arrex jest różnorodność oferowanych kuchni. Różne style, szeroka gama kolorów, wykończeń, dekoracji i umożliwiające indywidualizację detale sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. W House of Kitchen pokazaliśmy tylko jedną z możliwości. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia projektanta" – mówi specjalista Max-Fliz

 

Aby przekonać się jak produkty Arrex prezentują się na żywo wystarczy odwiedzić House of Kitchen w krakowskim salonie Max-Fliz przy ulicy Zakopiańskiej 58.

 

Źródło: Times Square PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (7)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >