Czy sprawdzi się system active kitchen od firmy Franke

Czy sprawdzi się system active kitchen od firmy Franke

Zlewozmywaki, odkąd stały się centralnym miejscem pracy w kuchni, ciągle ulegają technologicznej ewolucji.

Aktywna kuchnia

Zlew zajmuje strategiczne miejsce pomiędzy lodówką a płytą grzewczą. Zanim potrawy przybierają ostateczny format i smak, najwięcej pracy mamy z ich przygotowaniem. Na tym etapie najwygodniej jest mieć wszystko pod ręką. - System active kitchen może zapewnić nam taki komfort- mówi Jarosław Matys, Franke Polska - Podstawę systemu active kitchen tworzy zlewozmywak, a w nim duża komora robocza, duży ociekacz oraz wygodna mniejsza komora z miską ociekową. Druga płaszczyzna znajduje się ponad zlewozmywakiem. To układ ściennych listew ze stali szlachetnej. Można na nich umieszczać różne elementy dodatkowego wyposażenia, jak chociażby wirówkę do sałaty, zestaw tarek lub półek i relingów. Tradycyjnie tuż pod zlewozmywakiem montuje się ważne dopełnienie systemu – sortowniki odpadów i/lub młynek do odpadków.
Nie wierzysz? Sprawdź: Gotowanie zaczynamy od mycia i płukania, aktywnie wykorzystując obszar wokół ujęcia wody. Produkty umyte w dużej komorze odkładamy do cedzaka lub umieszczamy w koszyku na listwie ściennej do czasu aż woda ocieknie. Tuż obok zawieszamy inne naczynia. Nie trzeba biegać po kuchni – wystarczy sięgnąć ręką i naczynia wracają na swoje miejsce. Jednym z podstawowych akcesoriów zlewozmywaka jest deska kuchenna, która stanowi moduł tak dopasowany do urządzenia, że można ją łatwo unieruchomić nad centralną komorą lub swobodnie przesuwać po ociekaczu.
Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 49 Grupa: Ciekawe pom... Ja uwielbiam kąpiele w wannie, więc u nas w łazience jest duża wanna 160x75 cm. Marki Galatea Smooth, to wanna wolnostojąca z konglomeratu bez korka i syfonu. K...
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 131 Grupa: Porady i op... Płytki nadadzą się tak naprawdę do każdego pomieszczenia, ale wydaje mi się, że do salonu koniec końców panele wydają się być lepszym rozwiązaniem.
  • jakiej firmy wybrać meble dla dziecka Liczba postów: 857 Grupa: Porady i op... Ja dla mojej córeczki ze strony MoonWood.me zamówiłam stolik i taborecik. Świetnie komponuje się z aranżacją pokoju, a córka bawi się przy nim i rysuje.
  • Warto skorzystac z pomocy? Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Zainwestowanie w pomoc biura z pewnością pozwoli uniknąć podstawowych błędów na początkowych etapach projektowania, które później będzie ciężko naprawić gdy pra...
  • Cegła w salonie Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... We wnętrzach ciekawie sprawdzą się płytki klinkierowe, które można ułożyć w taki sposób aby wyglądały jakby ściana była ceglana. Dobre rozwiązanie do kuchni.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17336 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >