Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Kolekcje amerykańskich tapet obiektowych Len-Tex zachwycają nie tylko elegancją wzorów i dbałością o szczegóły, ale przede wszystkim walorami zdrowotnymi. Jest to wyjątkowa propozycja, dedykowana przede wszystkim inwestorom, którzy przywiązują wagę do dbałości o aspekty ekologiczne i cenią materiały bezpieczne dla zdrowia. Wykonane w technologii Clean Vinyl Technology, są pozbawione środków chemicznych i pomagają dbać o czyste powietrze we wnętrzach. Czytaj dalej

 

W trosce o lepsze jutro

W związku z nowymi kierunkami rozwoju architektury zmienia się podejście do kwestii związanych z ochroną środowiska. Projektanci zwracają coraz większą uwagę na zagadnienia, dotyczące zrównoważonego rozwoju oraz ekologicznych materiałów wykończeniowych. Tego rodzaju rozwiązania nie tylko dodają budynkowi prestiżu i pozwalają na wyższą ocenę przez jednostki certyfikujące, ale również zapewniają realizację zgodną z najnowszymi trendami na rynku. Wśród oferty Newmor, lidera na rynku materiałów wykończeniowych na podłogi i ściany do obiektów komercyjnych, warto zwrócić uwagę na tapety Len-Tex. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które przywiązują szczególną wagę do aspektów ekologicznych i zdrowotnych. Unikalny proces produkcji tapet Len-tex sprawia, iż mając doskonałe parametry użytkowe idealnie sprawdzają się we wnętrzach komercyjnych m.in. w hotelach, placówkach medycznych, szkołach i biurach – wszędzie tam, gdzie szczególną wagę przywiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości powietrza. 


Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Harmony Len Tex Newmor

 

Czytaj również: Dopasuj idealną tapetę do pomieszczenia


Technologia produkcji tapet Len-Tex pozwoliła stworzyć produkt całkowicie wolny od szkodliwych środków chemicznych: ftalanów, metali ciężkich, formaldehydów, czy fenoli. Kolekcje spełniające rygorystyczne normy środowiskowe uzyskały międzynarodowy certyfikat LEED, potwierdzający niską emisję EQ i szczególną dbałość o środowisko. Dzięki zastosowaniu tapet Len-tex budynek ma szansę otrzymać lepszą ocenę przyznawaną budynkom za zastosowanie materiałów proekologicznych. Zwiększamy tym samym wartość całej nieruchomości.

 

Najnowsze wzory tapet winylowych

W ofercie Newmor znajdziemy kilkadziesiąt propozycji tapet Len- Tex (ponad trzydzieści wzorów w kolekcji Volume 1 i trzydzieści propozycji w kolekcji Volume 2). Zobaczcie najnowsze z nich:

Coda  to propozycja o strukturze płótna inspirowana zwierzęcymi motywami, przypominającymi cętki żyrafy (13 kolorów). Idealnie sprawdzi się również w połączeniu z gładkim wzorem Coda Weave. 

 

Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

CodaLen Tex Newmor


Coda Weave to tapeta o delikatnym wzorze i linearnej, gładkiej, matowej strukturze. Trzynaście propozycji kolorystycznych w żywych odcieniach zapewni ścianie piękny wygląd.


Linq - wzór o wyraźnej mocnej strukturze drobnych wytłaczanych, przeplatających się ze sobą kwadratów. Nawiązuje do skórzanych faktur.


Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Linq Len Tex Newmor


Rising to okleina winylowa o wyraźnej mocnej strukturze przypominającej akwarele. Tapeta idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu boho (9 kolorów).


Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Rising Len Tex Newmor


Harmony - wertykalny wzór, nawiązującym do struktur kamiennych z widocznym żyłowaniem, wnoszący do wnętrza elegancję i klasykę (12 kolorów).


Brooklyn to tapeta ze wzorem geometrycznym, w pięknych pastelowych kolorach. Niepowtarzalna jakość z metalicznym połyskiem zapewnia wyjątkowy efekt wizualny (13 kolorów).

 

Czytaj również: Fototapeta jako dominujący element dekoracyjny salonu

 

Czy tapeta może być zdrowa, ekologiczna i przyjazna środowisku

Brooklyn Len Tex Newmor

Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16636 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >