Czym jest nowa usługa SERWIS KOLORU podczas zakupu farby

Czym jest nowa usługa SERWIS KOLORU podczas zakupu farby

Podążanie za potrzebami projektantów, architektów, fachowców oraz klientów indywidulanych to nieustający motor inspiracji producentów farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń. Dzięki umiejętnemu połączeniu innowacji z konsekwentną strategią w zakresie kolorów i technik dekoracji, wypracowano szeroki wachlarz rozwiązań produktowych i usług, gwarantując ofertę dostosowaną do każdego indywidualnego projektu. Czytaj dalej

 

Wpisując się w obecny od lat trend personalizacji w sieci Centrum Dekoral Professional, stanowiących nie tylko produktowe, ale i doradcze zaplecze marki, została uruchomiona usługa SERWISU KOLORU, sygnowana jakością Sigma Coatings. W sklepach należących do sieci pojawią się zaawansowane technologicznie kolorymetry (Color Reader Pro), umożliwiające odczytanie koloru z dowolnego materiału lub powierzchni – np. tkaniny, płytki czy okładziny.

 

SERWIS KOLORU – nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

 

Czytaj również: Paleta kolorów ścian w mieszkaniu


Rolą kolorometru jest zeskanowanie barwy z dowolnej powierzchni o gładkiej strukturze i oddanie wyniku skanowania w postaci najbliższego koloru z wbudowanych palet, dostępnych w sieciach od ręki:

- Chromatic 2014 (kolekcja Joneone)

- Chromatic 2018  (Kolekcja Dorval)

- RAL

 

Propozycja kolorystyczna marki Sigma Coatings to ponad 6000 kolorów, idealnie dopasowanych do wystroju wnętrza. Dzięki usłudze SERWISU KOLORU możliwe jest „szycie na miarę” – odzwierciedlenie stylu i osobowości konsumenta poprzez perfekcyjnie dobrany kolor. Wystarczą 3 kroki aby uzyskać kolor ściany spójny z materiałem będącym kluczowym akcentem kolorystycznym projektu:

  1. wybrać  dodatek, do którego chcemy  dopasować kolor farby

  2. udać się do Centrum Dekoral Professional z próbką wybranego materiału. Kolor zostanie odczytany czułym skanerem i na miejscu uzyska swój numeryczny odpowiednik z palety.

  3. zabrać do domu farbę do malowania – gotowy produkt lub Tester Koloru do samodzielnej oceny barwy w docelowym otoczeniu.

 

Czym jest nowa usługa SERWIS KOLORU podczas zakupu farby

 

Czytaj również: Kreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniu

 

Poszerzenie możliwości usługowych sieci Centrów Dekoral Professional o SERWIS KOLORU to nie tylko wyraz zrozumienia dla potrzeb osób projektujących wnętrza, ale i znaczący krok w stronę usprawnienia codziennej pracy fachowców oraz ułatwienia osiągnięcia wymarzonej aranżacji.


Źródło: Kiwi Marketing / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15746 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >