Czym namalować fluorescencyjne wzory na ścianach?

Czym namalować fluorescencyjne wzory na ścianach?

Wyeksponowanie większości ściennych efektów dekoracyjnych we wnętrzach wymaga ich odpowiedniego doświetlenia. Zaskakującym i nietuzinkowym rozwiązaniem będzie więc z pewnością wzbogacenie aranżacji o elementy świecące w ciemności. Dzięki fluorescencyjnemu laserunkowi możemy stworzyć ciekawą dekorację, która nada wnętrzu wyjątkowy i indywidualny look. Czytaj dalej

 

Fluorescencyjne wzory na ścianach potrafią zrobić niemałe wrażenie i rozbudzić wyobraźnię, dlatego doskonale sprawdzą się w pokojach naszych pociech. Laserunek nie tylko umili zasypianie, ale pozwoli także maluchom oswoić ciemność. Z pomocą Tikkurila Taika Glow możemy również pójść o krok dalej i wyczarować pokój małego astronauty. Świecące po zgaszeniu świateł gwiazdy i księżyc będą się pięknie prezentować na tle farby Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w głębokim, granatowym kolorze M350 Ink. Kosmiczny wystrój wystarczy uzupełnić o własnoręcznie wykonaną rakietę lub meble pokryte srebrną farbą Tikkurila Taika Pearl Paint. Które dziecko w takim pokoju nie śniłoby o ekscytujących gwiezdnych podróżach?


Fluorescencyjne wzory na ścianach

 

Czytaj również: Wyrazisty, oceaniczny odcień granatu przełamie monotonię pastelowych ścian

 

Tikkurila Taika Glow to również pomysłowy i estetyczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w biurach czy na klatkach schodowych. Laserunkiem można oznaczać schody, wyjścia ewakuacyjne lub kierunek przemieszczania się, a produkt po zabezpieczeniu lakierem nadaje się również do zastosowania na podłogach i elementach wyposażenia. W domowych wnętrzach zaś za pomocą świecącej w ciemności farby w dyskretny sposób ułatwimy sobie znalezienie włącznika światła, a nawet ukrytego za meblami gniazdka.

 

Czytaj również: Dziecięce rysunki kredkami, zacieki i trudne plamy na ścianie - jak je skutecznie zamalować?


Fluorescencyjne wzory na ścianach

Fluorescencyjne wzory na ścianachŹródło: Practum / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17332 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >