Czym wykończyć ściany i sufity? Gotowa biała gładź szpachlowa.

Czym wykończyć ściany i sufity? Gotowa biała gładź szpachlowa.

Marka Dekoral Professional poszerzyła swą ofertę o białą Gotową Gładź Szpachlową, przeznaczoną do wykańczania ścian i sufitów. Idealnie sprawdza się jako tzw. FINISH, gwarantując bardzo estetyczny efekt końcowy oraz idealną gładkość powierzchni.

Można ją aplikować na podłoża mineralne, takie jak tynki cementowo-wapienne i gipsowe, beton oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Produkt odznacza się wysokim współczynnikiem paroprzepuszczalności, a tym samym zapewnia właściwą pracę ścian. Gładź bardzo dobrze współpracuje z innymi produktami z oferty PPG Deco Polska – po wyschnięciu powierzchnię można pomalować farbami Dekoral Professional lub Sigma Coatings. Ponadto za jej pomocą można także dokonywać prostych napraw i korekt na Farbie Deweloperskiej.

Gotowa Gładź Szpachlowa jest bardzo plastyczna a dzięki temu również wygodna w obróbce i aplikacji. W zależności od podłoża i liczby warstw wydajność osiąga od 1 do 2 m²/kg. Producent zaleca nanoszenie 1-3 warstw za pomocą narzędzi z oferty marki Dekoral Gold: rajberki nierdzewnej lub szpachli malarskiej. Przy większych powierzchniach poleca się natomiast aplikację natryskową. Czas schnięcia pojedynczej warstwy wynosi około 12 godzin.

 

Główne benefity Gotowej Gładzi Szpachlowej:
- Polecana jako tzw. FINISH
- Idealnie gładka
- Dająca efekt czystej bieli
- Łatwa w obróbce i aplikacji
- Zoptymalizowana pod kątem aplikacji natryskowej
- Paroprzepuszczalna

Dostępne opakowania:
1,5 kg, 5 kg, 9 kg, 18 kg, 25 kg

 

Źródło: Royal Brand PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18000 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >