Dobre kanapy? Narożniki -  meble, które doskonale się sprawdzają?

Dobre kanapy? Narożniki - meble, które doskonale się sprawdzają?

Estetycznie niepowtarzalny, szykownie elegancki i niesamowicie wygodny - oto narożnik TORINO, propozycja z najnowszej kolekcji tapicerowanych mebli wypoczynkowych Fabryki Mebli Gawin. Czytaj dalej

TORINO Fabryki Mebli Gawin to przede wszystkim wysoka klasa materiałów oraz niezwykła precyzja wykonania. Siedziska wykonane zostały z wysokoplastycznej pianki wspartej na falistych sprężynach – komponenty te tworzą konstrukcję o miękkości przystosowanej specjalnie do fizycznych potrzeb naszego ciała. Proste bryły o odpowiednio wyprofilowanych brzegach stanowią gwarancję wyjątkowej wygody, którą możemy do woli rozkoszować się w każdej chwili dnia. Całość tej wyspy pełnej komfortu dopełniają miękkie poduszki, które możemy dowolnie przekładać, przystosowując w ten sposób przestrzeń mebla do naszych indywidualnych wymagań.
Harmonia szyku i funkcjonalności


Narożnik TORINO to mebel pełen niespodzianek. Elegancki i pełen niepowtarzalnej urody kryje w sobie rozwiązanie nadzwyczaj funkcjonalne, które doskonale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach oraz wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca dla naszych gości. Wyposażony został w użytkową funkcję spania, która pozwala szybko i sprawnie przekształcić go z luksusowej kanapy w wygodne w łóżko, na którym komfortowo odpoczną dwie osoby. Rozłożenie narożnika następuje poprzez wysunięcie dłuższej części siedziska do przodu, wsparcie jej na rozkładanej stópce, w którą została zaopatrzona oraz położenie oparcia na powstałej w ten sposób przestrzeni. Uzupełnieniem tej pełnej zalet konstrukcji jest pojemna skrzynia pościelowa, która pomoże zachować ład w tak zorganizowanym salonie.


TORINO to mebel ponadczasowy – odpowiedni do każdego wnętrza. Osoby preferujące styl nowoczesny docenią jego pełną elegancji prostotę, która harmonijnie zgra się z minimalistycznym otoczeniem, nie wyłączając tego, w którym przeważają elementy szklane i metalowe. Zwolennicy bardziej tradycyjnych rozwiązań stworzą dzięki niemu pełną wymownego uroku, szykowną wyspę odpoczynku, która stanowić będzie okraszone nutką nowoczesności dopełnienie pomieszczeń o wystroju klasycznym. Dodatkową zaletą TORINO jest możliwość indywidualnego dopasowania kolorystycznego – zarówno subtelnie pikowane obicia siedzisk jak i poszewki poduszek wykonane być mogą w zestawieniach dowolnie przez nas wybranych z wzornika tkanin Fabryki Mebli Gawin. Od naszych wymagań zależy również konfiguracja narożnika – dostępny jest zarówno w wersji lewo- jak i prawostronnej.

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >