Drewniane mapy świata i 2 inne, oryginalne dekoracje na ścianę

Drewniane mapy świata i 2 inne, oryginalne dekoracje na ścianę

Współczesne dekoratorstwo stawia z jednej strony na rozwiązania klasyczne i uniwersalne, z drugiej na nowoczesność i nowatorstwo. Niemal każda aranżacja stworzona przez projektanta zawiera dekoracje, które mają podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza, jego styl i estetykę. Połączeniem klasyki i oryginalności są drewniane mapy świata, obrazy Canvas i plakaty. Czytaj dalej

 

Życie w zgodzie z naturą i trend bio widoczne są również w materiałach, z których wykonuje się dekoracje, dlatego obecnie bardzo popularne są elementy z drewna. Tych nie brakuje w ofercie firmy Sikorka - Dekoracje na ścianę tego producenta to niekonwencjonalne i oryginalne ozdoby.

 

Drewniane mapy świata

Drewniane mapy świata pojawiają się w coraz większej ilości mieszkań i biur, szczególnie tych, których właściciele związani są z podróżami, interesują się geografią i kartografią. To bardzo efektowna i oryginalna, przyciągająca wzrok dekoracja, na tyle niepowtarzalna, że może stanowić jedyną ozdobę ściany. Kupując mapę można wybrać rodzaj drewna i jego wybarwienie, oraz zdecydować, czy mapa ma posiadać wygrawerowane nazwy państw i granice, czy też nie.

 

 Drewniane mapy świata i 2 inne, oryginalne dekoracje na ścianę

 

Czytaj również: Obrazy na ścianach - jak domowa galeria potrafi zmienić charakter wnętrza


 Drewniana mapa świata sprawdzi się m.in. we wnętrzach w stylu nowoczesnym, rustykalnym i skandynawskim, zarówno w salonie, jak i pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

 

Mapy świata nie tylko z drewna

Mapy świata to motyw wykorzystywany nie tylko w postaci dekoracji drewnianych, ale również na obrazach i grafikach. Obrazy Canvas są popularne już od kilku sezonów, a zainteresowanie nimi nie spada, głównie ze względu na uniwersalny charakter i możliwość personalizacji. Canvas to rodzaj wysokiej jakości płótna, na którym można nadrukować dowolnie wybraną mapę świata, zdjęcie, pejzaż, portret lub inną grafikę - jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia. Obrazy Canvas to dekoracje niepowtarzalne i wyjątkowe, które pasują do każdego wnętrza.

 

Plakaty - nowoczesne dekoracje na ścianę

Plakaty przestały już być jedynie nośnikiem informacji propagandowych i kulturalnych, a stały się oryginalną i unikatową ozdobą. Ta forma jest często wykorzystywana we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, przez osoby, dla których dekoracje na ścianę są formą wyrażenie siebie, swoich poglądów i upodobań. Najczęściej wybierane są motywy związane z naturą, portrety znanych postaci ze świata sztuki, kultury, nauki i polityki, a także schematy znanych wynalazków i fragmenty mapy świata. Plakaty można oprawić lub powiesić bez żadnych dodatków - w obu formach będą się prezentować imponująco.

 

Czytaj również: Oryginalna zastawa stołowa na wiosenną aranżację stołu

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ciekawe projekty kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Ciekawe pom... Czy ja wiem? Jak dobrze wybierzesz płytki, to możesz uzyskać efekt wow.
  • Wyposażenie kuchni Liczba postów: 443 Grupa: Ciekawe pom... Chyba większość osób się na to decyduje. Kuchnia na wymiar jest najbardziej praktyczna.
  • Dodatki do salonu Liczba postów: 108 Grupa: Ciekawe pom... A co myślicie o zrobieniu plakatów z własnych zdjęć? To dobry sposób na indywidualny wystrój w salonie.
  • Kotły - jaki kocioł gazowy? Liczba postów: 59 Grupa: Porady i op... My piec gazowy zamówiliśmy z firmy https://www.viessmann.poznan.pl/oferta/k otly-gazowew Poznaniu. Bardzo dobrze nam doradzili i wszystko działa jak trzeba i m...
  • co na ściany zamiast obrazów Liczba postów: 222 Grupa: Porady i op... Szanowni Państwo, Ściany można w prosty sposób udekorować stosując chociażby płytki klinkierowe z jednej z kolekcji King Klinker http://kingklinker.pl/. Płytki....

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15696 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >