Drobne prace budowlane w ogrodzie

Drobne prace budowlane w ogrodzie

Letni czas sprzyja realizacji indywidualnych pomysłów w otoczeniu domu. Drobne prace budowlane w ogrodzie można wykonać szybko i łatwo z użyciem szybkowiążącej zaprawy Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix. Czytaj dalej

 

Dzięki specjalnie dobranej recepturze Ruck-Zuck Beton gwarantuje pewność wykonania i oszczędność czasu. Ogród oraz najbliższe otoczenie domu, to miejsca, o które chcemy zazwyczaj zadbać sami i zaaranżować według własnych oczekiwań. Wiele drobnych prac możemy z powodzeniem wykonać we własnym zakresie, co nie tylko dostarcza nam satysfakcji, lecz również daje pewność, że każdy szczegół jest zgodny z naszym indywidualnym zamysłem. Montaż takich elementów jak słupki ogrodzeniowe, lampy, parasole, huśtawki i suszarki na bieliznę czy przygotowanie fundamentów pod altanki, murki lub kwietniki, wbrew pozorom nie należą do trudnych i wymagających zadań.

 

Czytaj również: Przesłony ogrodzeniowe

 

Używając do wykonania drobnych ogrodowych prac budowlanych zaprawy Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix,  będziemy potrzebowali jedynie  najprostszych narzędzi i konewki z wodą. Dzięki unikalnej recepturze zaprawa nie wymaga mieszania, wystarczy jedynie zalać ją odpowiednia ilością wody i pozostawić do stwardnienia. Rozwiązanie takie pozwala uniknąć uszkodzeń i zabrudzeń w ogrodzie spowodowanych zwykle przygotowaniem tradycyjnych zapraw.

 

 

Przyjemne z pożytecznym

Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix to gotowa zaprawa betonowa, która nadaje się do obróbki w stanie suchym, a po związaniu tworzy trwałe i mrozoodporne elementy betonowe. Dzięki łatwości stosowania świetnie nadaje się do wszelkich drobnych robót w ogrodzie wymagających szybkiego i solidnego wiązania także tam gdzie niemożliwe jest przygotowanie standardowej zaprawy np. ze względu na brak prądu. Jest niezastąpiony przy montażu i kotwieniu elementów, takich jak parasole, lampy i słupki ogrodzeniowe oraz przy wykonywania fundamentów pod małe altanki, murki i kwietniki. Ruck-Zuck Beton jest wodoodporny, co czyni go odpowiednim materiałem do stosowania w ogrodach, gdzie powierzchnie  wystawione są nie tylko na działanie naturalnych opadów, lecz również wody pochodzącej z nawadniania dodatkowego.

 

Czytaj również: Dźwiękochłonny gabion wypełniony lawą


Szybki montaż – raz, dwa i gotowe

Dzięki specjalnie przygotowanej recepturze, szybkowiążący beton do montażu i kotwienia elementów nośnych Ruck-Zuck Beton można układać  bez wcześniejszego wymieszania, bezpośrednio na docelowym podłożu. Sucha mieszanka pozwala na dokładne wypełnienie przygotowanego pod montaż otworu lub wykopu i dzięki temu stabilne zamocowanie poszczególnych elementów. Miejsce, w którym zostanie zastosowany beton nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy oczyścić je tak, aby nie pozostały żadne luźne i sypkie substancje i delikatnie zwilżyć w celu zwiększenia przyczepności. Materiał należy wsypywać warstwami o grubości ok. 10 – 15 cm i polewać odpowiednią ilością wody, a ostatnią warstwę wygładzić. Po całkowitym związaniu Ruck-Zuck Beton zyskuje właściwości wodoodporne i utrzymuje swoją parametry zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Dzięki temu gwarantuje solidną przyczepność i mocowanie.

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >