Funkcjonalne i stylowe płyty indukcyjne

Funkcjonalne i stylowe płyty indukcyjne

Coraz więcej osób docenia płyty indukcyjne - głównie ze względu na łatwość użytkowania, bezpieczeństwo i szybkość przyrządzania posiłków oraz nowoczesną estetykę. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na tego typu urządzenia, firma Samsung prezentuje dwa nowe modele płyt indukcyjnych do zabudowy.

 

Gotowanie indukcyjne w ostatnich latach zdobywa wśród polskich konsumentów coraz większą popularność. Duży wpływ na to mają coraz bardziej innowacyjne rozwiązania, a także wzrost świadomości zalet tego typu gotowania wśród konsumentów. Przed podjęciem decyzji zakupowej, warto poświęcić dłuższą chwilę na zapoznania się z bogatą ofertą producentów, w tym najnowszym modelom firmy Samsung - światowego lidera w zakresie kuchennych innowacji.

 

Kuchnia na miarę potrzeb

 

Na rynek wprowadzono właśnie dwa nowe modele płyt Samsung – bezramkowy NZ64H57479Koraz NZ64H57477K z dwiema stalowymi listwami bocznymi. Możemy więc zdecydować, czy wolimy wybrać płaską, nowoczesną płytę ze ściętymi brzegami czy może bardziej tradycyjną, ramkową. Cechą wyróżniającą oba modele jest strefa AnyDish, która pozwala na gotowanie w naczyniach o różnym kształcie i rozmiarze. Specjalna strefa ogrzewa wyłącznie ten obszar, na którym stoi garnek czy patelnia. Dzięki tej funkcji możemy jednocześnie przygotować kilka potraw w krótkim czasie oszczędzając czas i energię.

 

 

 

Czytaj również: Lodówka idealna

 

 

Gotuj, kiedy chcesz

 

Dzięki funkcji automatycznego startu płyty indukcyjne Samsung gotowe są do pracy natychmiast po wybraniu odpowiedniego pola, co również pozwala zaoszczędzić czas. Jeśli chcemy rozgrzać olej na patelni czy błyskawicznie zagotować wodę możemy skorzystać z funkcji szybkiego nagrzewania, która sprawia, że pole AnyDish pracuje z maksymalną mocą przez 50 sekund. W trosce o najmłodszych członków rodziny, producent wyposażył urządzenia w wyłącznik bezpieczeństwa, za pomocą którego możemy natychmiast przerwać pracę, co pozwala uniknąć ryzykownych, kuchennych sytuacji. Możemy także skorzystać z funkcji pauzy, która pozwala na chwilowe wstrzymanie grzania, kiedy na przykład musimy odejść od gotowania lub odebrać telefon.

 

Inteligentne gotowanie

 

Nowe płyty Samsung wyposażone są w funkcje Keep Warm, dzięki czemu utrzymywana jest stała temperatura potraw na poziomie 60°C. Pozwala to utrzymać potrawy w stałej temperaturze w oczekiwaniu na gości.

 

Funkcjonalny design

 

Płyty indukcyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Ergonomicznie ułożone przyciski sprawiają, że sterowanie płytą jest szybkie i wygodne, a dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LED można łatwo sprawdzić parametry pracy urządzenia. Płyty Samsung to także wyjątkowy design, który idealnie podkreśli wystrój nowoczesnej i stylowej kuchni.

 

 

 

Czytaj również: Technologia Space Max zastosowana w lodówkach

 

Źródło: Samsung / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Modne gniazdka? Liczba postów: 1085 Grupa: Najnowsze t... Jestem ze stolicy i wszystko, co związane z aranżacją domów i mieszkań załatwiam na domoteka.pl. fajne miejsce. Mnóstwo sklepów dedykowanych dla domu, mieszkan...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 153 Grupa: Porady i op... Dokładnie tak. Popieram darię. Ja też czerpałem wiele z tego typu blogów.
  • Kucnia w Stylu Prowansalskim Liczba postów: 24 Grupa: Najnowsze t... Nadrzędną kwestią w aranżacji kuchni jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Moim zdaniem, warto zamontować co najmniej kilka punktowych źródeł światła nad blatam...
  • Kuchnia na zamówienie czy nie? Liczba postów: 102 Grupa: Najnowsze t... Ja moją kuchnię brałem na zamówienie bo mam nietypowy metraż i ustawienie. Tutaj http://meblejanas.pl/ u tego producenta i jestem z niej zadowolony. Solidna, st...
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 181 Grupa: Porady i op... Jak ma się firmę, to szkolenia bhp sa podstawą.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16345 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >