Innowacyjna płyta indukcyjna marki Mastercook

Innowacyjna płyta indukcyjna marki Mastercook

W innowacyjnej płycie indukcyjnej marki Mastercook paleta kolorów – od słonecznej żółci, przez soczysty pomarańcz, aż do intensywnej czerwieni – podnosi komfort i zwiększa bezpieczeństwo gotowania.

Płyty indukcyjne to najnowocześniejszy i najbardziej oszczędny sposób na przygotowywanie posiłków. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań: duszenie, smażenie czy podgrzewanie dań jest wyłącznie przyjemnością. Technologia indukcji magnetycznej powoduje wzrost temperatury jedynie wewnątrz naczynia, podczas gdy sama płyta pozostaje zawsze zimna w dotyku. Dlatego utrzymanie urządzenia w czystości ogranicza się do przetarcia powierzchni płyty miękką szmatką. Niespotykana moc grzania zapewnia krótszy czas przygotowywania potraw i dużą oszczędność energii.

 

Aby zwiększyć komfort gotowania, w płycie indukcyjnej marki Mastercook – IDE64L S, zastosowano dodatkowo innowacyjne rozwiązanie Indulight. Jest to nowatorski systemem kolorowych oznaczeń, które sygnalizują – barwą żółtą, pomarańczową lub czerwoną – aktualną moc grzania. Wskaźniki umieszczone zostały obok wszystkich pól grzejnych, a ich intensywne kolory są czytelne dla każdego użytkownika i doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Płyta marki Mastercook, z nowoczesną technologią Indulight, wyposażona została również w funkcję Memo, która zapamiętuje cały proces gotowania i wraz z minutnikiem usprawnia zaplanowanie przygotowania potrawy. Sterowanie płytą i wybór poszczególnych opcji odbywa się za dotknięciem palca.

 

 

Źródło: Ego Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >