JEDYNKA® KOLOR — przyjemny moment remontu

JEDYNKA® KOLOR — przyjemny moment remontu

Gama kolorów JEDYNKI® KOLOR została wzbogacona o 6 nowych barw. Czytaj dalej

Łatwo i szybko odmienimy swoje wnętrze za pomocą bogatej palety gotowych kolorów JEDYNKI® KOLOR. Nowe, modne barwy w ofercie to: wyciszony beż, arkadyjski piasek, herbaciany ogród, orzeźwiający turkus, beztroski wrzos oraz mocny brąz. Oferta kolorystyczna JEDYNKI® KOLOR składa się już z 30 barw, które pozwalają na harmonijne wykończenia i dekorację pokojów dziennych, salonów i sypialni.

Nowością w produkcie jest dodatek zapachowy. Przyjemny, świeży zapach podnosi komfort malowania i utrzymuje się w pomieszczeniu nawet przez kilka dni po aplikacji farby. Nowy, ulepszony produkt zachował jednak swoją przystępną cenę – ok. 26 zł za pojemnik 2,5 litra.
Zmiany dotyczą również wyglądu opakowania JEDYNKI® KOLOR, którego wyrazisty czerwony kolor przyciąga wzrok. Klarowna prezentacja marki, nazwy wyrobu oraz znacznika koloru na froncie opakowania sprawia, że znalezienie produktu na półce jest bardzo łatwe.Od momentu wprowadzenia na rynek, w 2007 roku, JEDYNKA® KOLOR cieszy się zaufaniem i popularnością wśród amatorów oraz profesjonalistów malowania. Jest to farba na bazie dyspersji akrylowej, przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładkie powłoki, które dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. Receptura JEDYNKI® KOLOR sprawia, że produkt dobrze kryje i łatwo się rozprowadza, a pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu. Gęsta tiksotropowa konsystencja farby ogranicza do minimum problem sprzątania po malowaniu.

 

JEDYNKA® KOLOR

Stopień połysku

mat

Wydajność

ok. 9 - 10 m² / l

Opakowania

2,5 l i 5 l

 

Źródło: PUBLIK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17013 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >