Jaki płot? Może płot z paneli? Panele Bekafor Prestige z powodzeniem zastępują ogrodzenie kute

Jaki płot? Może płot z paneli? Panele Bekafor Prestige z powodzeniem zastępują ogrodzenie kute

Płot zawsze dzielił i będzie dzielić. To odwieczna funkcja ogrodzeń, które zawsze wyznaczały granicę, stanowiły ochronę a czasami służyły jako oręż.

Współcześnie nie stosujemy już rozwiązań siłowych by chronić własny dobytek. Używa się także mocniejszych, trwalszych i bardziej odpornych na działanie sił zewnętrznych materiałów do grodzenia.


Płot zapewnia nam prywatność i bezpieczeństwo, jednak tylko i wyłącznie w takim wymiarze na jaki mu pozwolimy. To z czego zrobione jest nasze ogrodzenie, komunikuje przechodzącym, jaki jest jego właściciel. Solidny mur to apel o niezbliżanie się, nie zaglądanie i trzymanie się z dala. Kute, przezierne ogrodzenie lub panel ogrodzeniowy to sygnał, że właściciel lubi pochwalić się swoim pięknym domem, zadbanym ogrodem i nie ma nic przeciwko zaglądaniu. Mocniejszy panel typu Nylofor 3D ze specjalnymi wygięciami, informuje przechodnia, że owszem można zajrzeć na podwórze, ale lepiej nie wchodzić. Jeśli ktoś jest na tyle odważny, by spróbować swoich sił, na pewno nie pokona specjalnego profilowania wymyślonego i opatentowanego przez firmę Betafence, które uniemożliwia wspięcie się po Nyloforze 3D.


Płot ma ochraniać naszą posesję, jeśli jednak pozwolimy mu być pięknym, on w subtelny sposób pozwoli nam zapomnieć o tym, dlaczego został zbudowany. Idealnie wtapiając się w otoczenie, przemieni się w tajnego agenta, z którym nauczymy się żyć i na pewno polubimy. W tej roli najlepiej sprawdzają się siatki ogrodzeniowe, ale już nie proste plecione romby, które z czasem wykrzywiają się i rdzewieją, tylko bardziej wytworne,  i sztywne kratki Pantanet – zgrzewane, powlekane PVC i odporne na korozję.


Zależnie od naszego nastawienia do życia i świata możemy przebierać i wybierać w rodzajach ogrodzeń: od betonowych przęseł, przez drewniane sztachety, ogrodzenia kute, siatki ogrodzeniowe  po najróżniejsze rodzaje paneli ogrodzeniowych z drutu. W tych ostatnich decydujące, pierwsze miejsce na rynku zajmuje firma Betafence, gdyż w swojej ofercie posiada kilka rodzajów paneli: od prostych i klasycznych, po bardziej wykwintne i ozdobne panele typu Bekafor Prestige o nowatorskiej estetyce. Panele Bekafor Prestige z powodzeniem zastępują ogrodzenie kute przy zachowaniu przystępnych kosztów. Odporne na czynniki atmosferyczne – co ważne zwłaszcza zimą, może być umieszczane zarówno na podmurówce jak i wprost na ziemi. I tak i tak wyglądają elegancko i zachęcająco – dlatego zostało wybrane ogrodzeniem roku 2008 firmy Betafence, gdyż cieszyło się największym powodzeniem wśród osób ogradzających swoje domy!

Zanim odpowiesz sobie na pytanie, czego oczekujesz od płotu, przypomnij sobie jak bardzo różniłoby się życia Kargula i Pawlaka, gdyby go nie mieli,  albo gdyby posiadali inny.  Ta jedna decyzja może zaważyć na całym Twoim życiu, na tym, jak będą postrzegać Cię inni, a nawet na relacjach z sąsiadami. Więc co o Tobie mówi Twój płot??

Dane techniczne panelu Bekafor Prestige:
- Sztywny zgrzewany panel wykonany z drutu ocynkowanego powlekanego PVC.
- Rozmiar oczka 200 x 6,5 cm
- Średnica drutu: 5 mm

Źródło: Bandera/4BIG / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >