Kamil Kosior prelegentem podczas konferencji VRMA w Czechach

Kamil Kosior prelegentem podczas konferencji VRMA w Czechach

Czeska Praga na kilka dni stanie się stolicą branży nieruchomości. W dn. 17-19 marca odbędzie się konferencja VRMA (Vacation Rental Management Association), poświęcona w całości biznesowi najmu nieruchomości. Prelegentem podczas jednego z najbardziej prestiżowych, branżowych wydarzeń w Europie będzie Kamil Kosior, CEO Lloyd Group. Czytaj dalej

 

 

Konferencja VRMA to spotkanie specjalistów działających w branży wynajmu nieruchomości. Uczestnicy będą mogli uzyskać wskazówki ekspertów dotyczące zwiększania rentowności biznesu, dowiedzieć się, jakie trendy kształtują rynek wynajmu nieruchomości oraz poznać najlepsze praktyki w zakresie współpracy na linii najemca-wynajmujący.


Kamil Kosior prelegentem podczas konferencji VRMA w Czechach

 

Czytaj również: Najlepsze iluminacje na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

 

Jednym z uczestników konferencji będzie Kamil Kosior, CEO Lloyd Group. Wiodącym tematem prelekcji będzie natomiast rozwój biznesu zarządzania najmem. W swojej prezentacji skupi się na jednej z marek wchodzących w skład Grupy – Rent like home, która obecnie zarządza 250 apartamentami w Warszawie, Zakopanem oraz Międzyzdrojach. – VMRA to jedna z najważniejszych platform wymiany doświadczeń biznesowych z zakresu najmu krótkoterminowego z zasięgiem globalnym. Miłe zaskoczenie, że nasza polska marka Rent like home została doceniona przez organizatorów konferencji. Znaleźć się wśród najlepszych ekspertów z całego świata to duża odpowiedzialność. Korzystając z tego wyróżnienia będę mieć okazję w ramach swojej prelekcji podzielić się wiedzą o rozwoju i organizacji naszej marki, której szybki wzrost będzie w mojej ocenie ciekawą inspiracją dla branży – powiedział Kamil Kosior.


Kamil Kosior prelegentem podczas konferencji VRMA w Czechach

 

Czytaj również: ABLOY najbardziej cenioną marką w Finlandii

 

Kamil Kosior jest managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie. Odpowiada za strategię i rozwój Lloyd Group, w skład której wchodzą trzy marki – Lloyd Properties, Rent like home oraz Buy&Rent – pięć oddziałów ogólnopolskich oraz niemal 100-osobowy zespół.


2019-03-13
Źródło: dwapiar / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17908 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >