Kolory, farby – lista artykułów

Czym jest nowa usługa SERWIS KOLORU podczas zakupu farby

Podążanie za potrzebami projektantów, architektów, fachowców oraz klientów indywidulanych to nieustający motor inspiracji producentów farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń. Dzięki umiejętnemu połączeniu innowacji z konsekwentną strategią w zakresie kolorów i technik dekoracji, wypracowano szeroki wachlarz rozwiązań produktowych i usług, gwarantując ofertę dostosowaną do każdego indywidualnego projektu.

Czy farba może chłodzić mieszkanie w upały?

Letnie, uciążliwe upały dają się we znaki. Powodują zmęczenie oraz roztargnienie, wpływając tym samym niekorzystnie na nasze samopoczucie. Jesteśmy ospali i wyczerpani, a w nagrzanych mieszkaniach trudno szukać wytchnienia. Idealnym rozwiązaniem byłoby spędzać cały wolny czas w cieniu nad jeziorem, ale nie zawsze mamy taką możliwość. Jak więc poradzić sobie z nieznośnymi temperaturami we wnętrzach?

Jak łączyć ze sobą kontrastowe kolory we wnętrzu

Szukacie pomysłu na to, jak w prosty sposób nadać pomieszczeniu charakteru? Wystarczy, że pomalujecie ściany, wykorzystując wyraźne zestawienia kolorów! Kontrowersyjne połączenia tworzą wyjątkowy klimat wnętrz. Mocne kolory nadają im ekspresji. Umiejętnie zestawione ze sobą, nadają mieszkaniu nie tylko stylu, ale także oryginalności i nowoczesności. Jak je ze sobą łączyć?

Przed malowaniem ścian dobrze jest nałożyć grunt podkładowy

Naprawa uszkodzonych ścian, zabudowy i konstrukcje z karton gipsu, czy zmiana koloru w pomieszczeniach to częste zadania, z którymi mierzymy się podczas remontu. Prezentujemy nowy Grunt Podkładowy – produkt, który pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Jeśli nie lubisz białych ścian - zaszalej z kolorami

Zwykło się mawiać, że w pomieszczeniach, w których spędzamy aktywnie czas z rodziną czy znajomymi, najlepiej używać kolorystyki, mającej działanie pobudzające, np. pomarańczy czy różnorodnych odcieni koloru żółtego. Zaś we wnętrzach przeznaczonych do wypoczynku i relaksu – głównie barw wyciszających emocje, np. błękitów bądź zieleni. Z szerokiej palety kolorów, przy aranżacji domu lub mieszkania sami możemy jednak swobodnie wybierać te, które najlepiej odpowiadają naszym upodobaniom. Kreatywną zabawę kolorami czas zacząć!

Farba do wykańczania ścian w stanie deweloperskim

Stan deweloperski to wciąż najczęstszy wybór większości Polaków kupujących mieszkanie, głównie ze względu na cenę oraz możliwość kreatywnego wykończenia mieszkania według własnej koncepcji. Podpowiadamy, jakie kryteria musi spełniać farba, aby móc uzyskać wysoki poziom wykończenia ścian takiej nieruchomości.

Paleta kolorów ścian w mieszkaniu

Paleta kolorów farb do ścian jest na tyle bogata i zróżnicowana, że bardzo ciężko podjąć nam samodzielną decyzję o danej barwie do naszego wnętrza. Czym najlepiej kierować się przy wyborze? Na jakiej podstawie dokonać ostatecznej decyzji?

Kreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniu

Kreatywność u każdego człowieka wyraża się w inny sposób. Można ją rozwijać także przy aranżacji własnego domu lub mieszkania – poprzez eksperymentowanie i zabawę z barwami, czerpiąc przy tym inspirację z najnowszych trendów. Pomoże w tym wykorzystanie farby Creative, dostępnej w 56 niebanalnych kolorach. Nowy produkt, poza atrakcyjną kolorystyką, charakteryzują także bardzo dobre parametry użytkowe, co zapewnia stworzenie trwałego, plamoodpornego wymalowania.

Farba do kafelków - sposób na renowację pomieszczenia

Czasem jest tak, że pomimo łazienki w dobrym stanie, znajdujące się w niej kafelki pozostawiają wiele do życzenia. Jeżeli zależy nam na zmianie pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu, to postawmy na farbę do kafelków i wykonajmy to samodzielnie. Zaoszczędzimy wówczas sporo pieniędzy. Oprócz ścian spokojnie możemy pomalować także podłogę.

Jaką farbą pomalować mieszkanie, w którym mieszka alergik?

Alergia zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych i może dotknąć każdego z nas. Osoby, które się z nią zmagają, dobrze wiedzą, jak bardzo potrafi obniżać komfort życia. Unikanie alergenów znajdujących się w powietrzu jest jednak trudne. Na szczęście możemy tak zaprojektować i zaaranżować nasze własne M, aby móc oddychać w nim zdrowym powietrzem. Jak stworzyć wnętrze przyjazne dla alergika?


Stron: 84 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19148 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >