Kompleks biurowy Enterprise Park

Kompleks biurowy Enterprise Park

Przyszli najemcy powstającego na krakowskim Podgórzu drugiego etapu kompleksu biurowego Enterprise Park w czasie przerw obiadowych będą mogli korzystać z przestronnych wnętrz restauracji sieci OLIMP, która na parterze budynku C organizuje swój kolejny lokal.

 

Otwarcie restauracji ma nastąpić jeszcze w tym roku, wkrótce po oddaniu do użytku najnowszego biurowca w kompleksie Enterprise Park zaplanowanego na przełom lipca i sierpnia br.

 

Avestus Real Estate, deweloper kompleksu Enterprise Park w Krakowie, podpisał z Grupą Gastromall, właścicielem dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej, umowę najmu powierzchni pod drugą już restaurację OLIMP w kompleksie biurowym, z której będą mogli korzystać amatorzy smacznych, zdrowych posiłków. To jeden z największych lokali sieci - łącznie ponad 460 mkw wraz z zapleczem. Podobnie jak siostrzany lokal w budynku B, nowy OLIMP będzie dostępny również dla klientów z zewnątrz i zaoferuje oprócz smacznego jedzenia także bezpłatny Internet oraz możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

 

Czytaj również: Nowa inwestycja na Osiedlu Batorego w Poznaniu

 

Ponowne zaproszenie operatora restauracji OLIMP do współpracy było oczywistym wyborem. Ich restauracja z powodzeniem działa w Enterprise Park już od ponad roku, ciesząc się sporą popularnością wśród użytkowników naszego parku biurowego. Świetnie sprawdziła się koncepcja lokalu, w którym każdy gość może skomponować swój posiłek z dowolnie wybranych składników znajdujących się w ofercie, płacąc stałą cenę za 100 gramów. Dodatkowo restauracja OLIMP dla swoich gości przygotowała oparty na kartach klienta system lojalnościowy, umożliwiający klientom korporacyjnym m.in. płatności typu pre-paid. To wygodne i szybkie rozwiązanie, nasi najemcy są więc bardzo zadowoleni,” – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor krajowy Avestus Real Estate

 

 

Inwestycja Enterprise Park, park biznesu nowej generacji, znajduje się w krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Otwarta w październiku 2012 r. pierwsza faza projektu – budynki A i B oferujące 15.000 mkw powierzchni - została już niemal w całości wynajęta. Główni najemcy to międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii.

 

Czytaj również: Agent nowej warszawskiej inwestycji

 

Teren kompleksu zajmują trzy czterokondygnacyjne budynki biurowe klasy A. Łącznie najemcy korzystać będą z ok. 28.000 mkw powierzchni biurowej o najwyższym standardzie. Przestrzenie w budynkach zapewniają dużą swobodę podziału i aranżacji biur.

 

Atutem Enterprise Park jest możliwość łatwego dojazdu środkami transportu publicznego dzięki znajdującym się w pobliżu przystankom wielu linii autobusowych i tramwajowych, stacji kolejowej czy przystankowi Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

 

 

Obecnie trwają zaawansowane prace przy budynku C (14.000 mkw), w którym powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.

 

Już teraz, na prawie pół roku przed planowanym oddaniem nowego budynku do użytku, wynajęta została ponad połowa dostępnej w nim powierzchni. Drugi etap Enterprise Park, podobnie jak pierwszy, okazał się dużym sukcesem Avestus Real Estate. Nasza inwestycja radzi sobie na rynku bardzo dobrze. To dowód, że koncepcja stworzenia nowoczesnego parku biurowego, zaprojektowanego specjalnie z myślą o konkretnej kategorii użytkowników, świetnie sprawdza się w praktyce. Jestem przekonany, że i drugi etap Enterprise Park zostanie wkrótce wynajęty w całości,” - mówi Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. Wynajmu i Marketingu Avestus Real Estate. 

 

Czytaj również: Budowa Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO-Kraków


Enterprise Park to jeden z najbardziej „zielonych” parków biznesowych w Krakowie. Jego obszar w 40% stanowią tereny naturalnej roślinności, z ponad 20 gatunkami drzew, krzewów i traw. Przewidziano też udogodnienia dla rowerzystów: wytyczony został m.in. system ścieżek rowerowych oraz monitorowane stanowiska postojowe dla jednośladów. Dostępne są także przebieralnie z prysznicami. Kompleks spełnia też wysokie standardy proekologiczne. I etap projektu uzyskał certyfikat środowiskowy BREEAM z oceną „bardzo dobry”. Powstający właśnie budynek C kompleksu przechodzi proces certyfikacji w systemie BREEAM, również ze spodziewaną oceną końcową na poziomie "bardzo dobry". 

Źródło: GPS / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >