Kreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniu

Kreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniu

Kreatywność u każdego człowieka wyraża się w inny sposób. Można ją rozwijać także przy aranżacji własnego domu lub mieszkania – poprzez eksperymentowanie i zabawę z barwami, czerpiąc przy tym inspirację z najnowszych trendów. Pomoże w tym wykorzystanie farby Creative, dostępnej w 56 niebanalnych kolorach. Nowy produkt, poza atrakcyjną kolorystyką, charakteryzują także bardzo dobre parametry użytkowe, co zapewnia stworzenie trwałego, plamoodpornego wymalowania. Czytaj dalej

 

Wprowadzenie koloru do wnętrza może je całkowicie odmienić. Równocześnie taka metamorfoza jest dość prosta, a więc każdy z nas może być kreatorem we własnym domu, zwłaszcza że właśnie tu czujemy się w pełni swobodnie. Wystarczy wybrać barwę oraz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, a z pewnością obudzi się w nas kreatywna dusza. Ciekawe i unikatowe rozwiązania aranżacyjne z łatwością stworzymy wykorzystując farbę MAGNAT Creative – nowość na rynku, oferującą szeroką paletę wyjątkowych propozycji kolorystycznych. Co więcej, nazwy kolorów nowej farby intrygują i pobudzają wyobraźnię do korzystania z nieszablonowych patentów. „Niewinna Biel”, „Niepokorny Turkus”, „Bezwzględny Akwamaryn”, „Bezkompromisowy Turmalin”, „Uwodzicielski Rubin”, „Wybuchowy Koral”, a może „Grzeszny Onyks”? Każdy znajdzie odcień idealny dla siebie, który wzmocni jego wewnętrzną siłę.


 plamoodporna, lateksowa farba hybrydowa o głęboko matowym wykończeniu


MAGNAT Creative, która wzbogaciła ofertę rozwiązań marki MAGNAT, to wysokiej jakości, plamoodporna, lateksowa farba hybrydowa o głęboko matowym wykończeniu, które podkreśla głębię koloru. Produkt łączy w sobie, antyrefleksyjność, odpychanie tłuszczu (oleofobowość) i płynnych zabrudzeń (hydrofobowość), odporność na zmywanie i szorowanie na mokro, co pozwala na łatwe usuwanie plam. Spełni zatem oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. To dobry i racjonalny wybór, który z uwagi na szeroką paletę barw pozwala na stworzenie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Produkt jest ponadto łatwy w użyciu – nie chlapie, dobrze kryje i ma doskonałą przyczepność do podłoża, a przy tym szybko schnie, a więc ściany można bez trudu wymalować samodzielnie.


 plamoodporna, lateksowa farba hybrydowa o głęboko matowym wykończeniu

 

Czytaj również: Farba ceramiczna sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach narażonych na intensywną eksploatację

 

Nowa farba MAGNAT Creative dostępna jest w opakowaniu z atrakcyjną szatą graficzną, która ułatwia dobór pożądanego koloru i w czytelny sposób prezentuje główne właściwości produktu.


 plamoodporna, lateksowa farba hybrydowa o głęboko matowym wykończeniu


Wprowadzaniu MAGNAT Creative na rynek towarzyszą działania digitalowe i w social mediach, a także działania z zakresu reklamy zewnętrznej i PR Produktowego. Zaplanowane jest także wsparcie kampanii przez influencerów.

 

Czytaj również: Jakie właściwości ma farba lateksowa i w jakich miejscach najlepiej się sprawdzi?

Kreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniuKreuj swoje wnętrza plamoodporną, lateksową farbą o głęboko matowym wykończeniu
Źródło: RedPen PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17766 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >