Lekkie i przyjemne wiosenne prace w ogrodzie

Lekkie i przyjemne wiosenne prace w ogrodzie

Sezon wiosenny uznajemy za oficjalnie otwarty i dlatego tradycyjnie przesyłamy Państwu nową ofertę firmy Husqvarna. Każdy z użytkowników, a Państwa czytelników, znajdzie w niej produkty i rozwiązania, które ułatwią i uczynią przyjemniejszymi wiosenne prace w ogrodzie, parku, lesie czy wokół domu... Czytaj dalej

 

W tym sezonie oferta Husqvarna wzbogacona została o produkty, które pozwolą na efektywniejsze wykorzystanie czasu spędzanego na pracach ogrodowych.

 

Jak rozpocząć prawidłowe siewy w ogrodzie?W ofercie sezonowej pojawiły się m.in.:•    Kosiarka Husqvarna LC 53E e

 Kosiarka LC 53E e to produkt przeznaczony dla właścicieli ogrodów o dużych wymaganiach pod względem ergonomii, wytrzymałości oraz efektywności.  Możliwość regulowania uchwytu, wysokości koszenia oraz prędkości jazdy, czyni ją łatwą  w użytkowaniu. Dodatkowo, w modelu tym zastosowany został nowy rozrusznik, dzięki któremu uruchomienie kosiarki nie wymaga wysiłku.

 

 

•    Wykaszarka Husqvarna 128R

Dzięki nowej wykaszarce Husqvarna 128R przycinanie krawędzi trawnika oraz miejsc trudnodostępnych przestanie być problemem. Model ten jest wyjątkowo lekki, przez co idealnie nadaje się do prac wokół domu. Wyposażony jest w funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które gwarantują łatwy rozruch. Dodatkowo, przy zakupie wykaszarki ochronniki słuchu z osłoną z plexi gratis.

 •    Husqvarna Rider 111B

Nowy Rider 111B zaprojektowany został specjalnie dla mniejszych ogrodów. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia temu modelowi nadzwyczajną zwrotność oraz minimalny promień skrętu przy pełnym skręcie. Mocowane z przodu urządzenie tnące wraz  z umieszczonym z tyłu silnikiem zapewnia optymalną widoczność miejsca pracy, a także zmniejszają hałas i ilość spalin docierających do kierowcy.

 

 

Źródło: Compress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >