Łóżka domki – skandynawski styl dla najmłodszych

Łóżka domki – skandynawski styl dla najmłodszych

Podczas podejmowania decyzji związanych z byciem rodzicem zawsze należy myśleć o tym, co przyniesie korzyści dzieciom w dłuższej perspektywie. Co można zrobić dzisiaj, aby pomóc im jutro? Wspieranie niezależności jest jedną z tych rzeczy. Na starcie jest trudniej, ale na dłuższą metę jest to bardzo korzystne. Czytaj dalej

 

Jednak, gdy już przychodzi czas przeniesienia malucha z łóżeczka do samodzielnego, bardziej „dorosłego” posłania łóżko domek w skandynawskim stylu może być bardzo pomocne.

Co Twojemu dziecku może dać skandynawskie drewniane łóżko domek?

 

Wolność ruchu

Dzieci w łóżkach domkach w skandynawskim stylu nie są w żaden sposób ograniczone - mogą poruszać się i wychodzić z łóżka, ale równocześnie są w nim bezpieczne.

To daje im większy obszar w pokoju, gdzie mogą:

  • swobodnie się poruszać,
  • smacznie spać,
  • świetnie się bawić.

Jest to korzystne rozwiązanie zwłaszcza w nowoczesnych czasach, kiedy dzieci są często trzymane podczas karmienia na wysokim krześle, a następnie w dziecięcym foteliku samochodowym lub wózku dziecięcym – tym bardziej maluchy potrzebują każdej możliwej okazji dla swobody poruszania się, a łóżka domek dla dzieci to właśnie im zapewniają.

 

Czytaj również: Skomponuj pokój dziecku z mebli przypominających klocki

 

Łóżka domki – skandynawski styl dla najmłodszych

Wspieranie niezależności

Dzieci mogą wstać i bawić się, ubrać czy po prostu pospacerować po pokoju - nie potrzebują pozwolenia lub pomocy rodziców. Z czasem, mogą decydować, kiedy są zmęczone i położyć się. Łóżko domek drewniany jest też niezastąpione do zabaw i drzemek dziennych.

 

Poza tym dziecięce łóżka skandynawskie:

  • to wymarzone dopełnienie pokoju dziecka
  • absolutny hit w dekoracji dziecięcych sypialni
  • piękno połączone z użytecznością

 

W takim łóżku dziecko będzie się równie dobrze bawić, co spać. To tam będzie czytać bajki, odkrywać dziecięcy świat pierwszych przyjaźni czy też spokojnie odpoczywać w ciągu dnia.

Na co zwrócić uwagę szukają takiego łóżka domu dla dziecka?

  • Musi być wykonane z litego drewna wysokiej klasy.
  • Bezpieczeństwo, stabilność i solidność projektu.

 

Ciekawą propozycją skandynawskich łóżek domków jest ta, którą zobaczysz w Filo-Shop.pl - tutaj deski łączone są specjalnym systemem, a nie klejone. To przekłada się właśnie na wspomnianą stabilność projektu i zapewnienie maluchowi jak najlepszych warunków do rozwoju. Miłym bonusem jest fakt, że oferowane tam łóżka są w przyjemnej cenie - dla kieszeni rodzica i kolorystyce – dla zmysłów dziecka i walorów estetycznych.

 

Nade wszystko jednak pamiętaj: wyspane dziecko – to szczęśliwe dziecko. Nie zapomnij o tym, szukając idealnego dopełnienia sypialni Twojego szkraba!

 

 

Czytaj również: W pokoju dziecka poza estetyką, najważniejsze jest bezpieczeństwo

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >