Malarskie tapety dopełnieniem aranżacji wnętrza

Malarskie tapety dopełnieniem aranżacji wnętrza

Trzy nowe linie tapet projektu Ted Baker London, znanego brytyjskiego projektanta odzieży, to finezja wzoru, energia koloru, pobudzająca wyobraźnię głębia oraz intrygująca perspektywa. Do tego oczywiście najwyższa jakość, z której znany i ceniony jest na rynku renomowany producent tapet obiektowych. Czytaj dalej

 

Ted Baker to projektant, który lubi łączyć styl tradycyjny ze współczesnym, chętnie  sięga po wzory i kolory, a jednocześnie niezmiennie pozostaje w estetyce wysublimowanej elegancji. Nowa gama luksusowych oklein ściennych zaprojektowanych przez Teda Bakera dla brytyjskiej marki Muraspec jak w soczewce skupia w sobie wszystkie dobre cechy jego stylu. I na nowo odkrywa piękno przyrody w kontekście ściennej dekoracji.

 

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrzaTapeta Vanilla proj. Ted Baker London

Czytaj również: Lamele ścienne. Co warto o nich wiedzieć?

 

Tapeta VANILLA wygląda na ścianie jak delikatna akwarela. W zależności od wersji kolorystycznej rozmyte kwiaty bzów zdają się być oświetlone słońcem lub skąpane deszczem,  zatrzymane w kadrze wczesną wiosną lub uchwycone późną jesienią. Tapetę polecamy wszystkim romantycznym duszom.

 

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrzaTapeta Vanilla proj. Ted Baker London


W tapecie HIBISCUS zachwyca właściwie wszystko: kolorystyka, wzornictwo, a przede wszystkim głębia, która najpiękniej wybrzmiewa na dużej płaszczyźnie.  Ręcznie malowane dekoracje nawiązują do motywów tropikalnej przyrody i nastrojowej scenerii dżungli, która w ciemniejszych wersjach kolorystycznych wzbogacona jest o szczyptę tajemniczości.

 

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrzaTapeta Horizon proj. Ted Baker London

Czytaj również: Czy tapeta w łazience to dobre rozwiązanie? Jaki gatunek będzie najlepszym wyborem?

 

Tapeta HORIZON to delikatność w czystej postaci. Ręcznie malowane  pierzaste roślinki wprowadzają do wnętrza ruch i dynamikę. To tapeta, która wibruje dobrą energią!

 

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrzaTapeta Horizon proj. Ted Baker London

Nowe tapety są już dostępne. Można zachwycać się, dopasowywać do projektów: https://www.muraspec.pl/oferta/tapety-fardis/nowosci_Fardis

 

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrza

Malarskie tapety dopełnienie aranżacji wnętrzaTapeta Hibiscus proj. Ted Baker

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >