Meble biurowe – lista artykułów

Funkcjonalne biurko do pracy w domu

Organizacja odpowiedniej przestrzeni do pracy jest bardzo ważna – zwłaszcza w domowym zaciszu. Miejsce to powinno być praktyczne, funkcjonalne, wygodne, ale i sprzyjające koncentracji. Na co zatem zwrócić uwagę przy aranżacji domowego biura?

Jak przygotować biuro by zapewnić pracownikom wygodę i bezpieczeństwo po powrocie do pracy po pandemii?

Pandemia zrewolucjonizowała znany dotychczas model pracy i być może na długo sposób funkcjonowania w biurze nie będzie już taki sam. Jednak ponad 30 procent polskich pracodawców nie podjęło jeszcze żadnych kroków w celu reorganizacji biurowej przestrzeni. To wyzwanie nie musi być jednak ani trudne ani bardzo wymagające. Jest także szansą na bardziej funkcjonalne przearanżowanie miejsca pracy, co jego użytkownicy z pewnością docenią w przyszłości.

Jak urządzić biuro, w którym pracują ludzie w różnym wieku?

Wiedza doświadczonych pracowników w zestawieniu ze spojrzeniem z innej – nowej perspektywy ich młodszych kolegów - to idealne połączenie, które często prowadzi do powstawania zaskakująco udanych projektów. Jak jednak sprawić, by zderzenie dwóch odmiennych światów przebiegało w pełni komfortowo? Dzięki nowoczesnym meblom, można dziś zaaranżować przestrzeń, w której odnajdą się pracownicy różniący się wiekiem, charakterem i stylem pracy. Oto rozwiązania, które polecają specjaliści.

Jak będą wyglądały biura w przyszłości? Design, który wspiera bezpieczeństwo w kontaktach społecznych

Epidemia Covid-19 zweryfikowała wiele, w tym także dotychczasowy sposób wykonywania pracy oraz funkcjonowania biur, co-workingów etc. Po czasie ścisłej kwarantanny pracodawcy stanęli przed nowym wyzwaniem - stworzenia bezpiecznej i higienicznej przestrzeni do pracy. Zmiana, zwłaszcza ta związana z lubianymi i bardzo naturalnymi dla nas zachowaniami wynikającym z ludzkiej natury, może wymagać specjalistycznego wsparcia. Pomyśleli o tym światowi producenci mebli i profesjonalnego wyposażenia przestrzeni komercyjnych i biurowych.

Jak wybrać solidne szafki metalowe do firmy?

Jakość szafek metalowych zastosowanych do wyposażenia przedsiębiorstw i obiektów publicznych ma ogromne znaczenie dla pracowników. Ich praktyczność i estetyka wpływają na komfort i budują pozytywny wizerunek firmy. Jak więc wybrać solidne produkty? Czym kierować się podczas ich zakupu? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym odpowiadamy na te pytania i pomagamy w podjęciu optymalnej decyzji.

Idealne meble do biura czy eleganckiej poczekalni

Oczekiwanie na wizytę to dla wielu niemiła i nużąca perspektywa. Warto więc umilić klientom te chwile puszczając nastrojową muzykę lub zaopatrując gabinet w duży wybór poczytnych gazet. Żadna muzyka ani lektura nie stanowi jednak przyjemności, jeżeli odczuwamy dość prozaiczny dyskomfort siedzenia na niewygodnym krześle lub twardej kanapie. Aby wznieść standard usług na wyższy poziom, warto wymienić stare meble na komfortowy system mebli biurowych, które dopasują się do każdego zespołu, powierzchni biurowej i stylu. Także w nietypowych warunkach domowego biura to rozwiązanie sprawdzi się idealnie.

Meble do pomieszczeń biurowych i komercyjnych, które podążają za coraz powszechniejszą cyfryzacją

Rażą Cię kłębiące się w pomieszczeniu kable? Nie możesz już patrzeć na piętrzące się sterty gazet i czasopism? Przedstawiamy pomysłowe sposoby na ich okiełznanie.

Połączenie laminatu ze sklejką w nowej kolekcji designerskich biurek

Unikalna i oryginalna kolorystyka oraz użycie rozwiązań nietuzinkowych to trendy panujące w aranżacji przestrzeni biurowej. Jak w takim razie połączyć design z jakością wykonania i materiału? Odpowiedzią może być niezwykle odporny na zarysowania, ścieranie i uderzenia materiał, jakim jest laminat.

Nowa kolekcja krzeseł i stolików dla miłośników dobrego designu,

Ergonomiczne krzesła i stoliki, które świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni użytkowej jak i mieszkalnej oraz funkcjonalne panele z recyclingowanego surowca PETfeld to nowe propozycje wielokrotnie nagradzanego designera i architekta wnętrz Tomasza Augustyniaka.

Meble do szatni. Gdzie można je zastosować?

Meble do szatni to, jak sama nazwa wskazuje, meble przeznaczone do umieszczania ich w szatni. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie większa grupa osób musi trzymać pod kluczem rzeczy osobiste, których nie może wnieść na dalszy teren budynku, czasem zmienić strój na adekwatny do sytuacji (na przykład na służbowy) lub po prostu przechować większą ilość rzeczy w sposób zgodny z przepisami oraz bezpieczny.


Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17563 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >