Najmodniejsze dekoracje okienne w sezonie

Najmodniejsze dekoracje okienne w sezonie

Linia Decorativa firmy Mardom wzbogaciła się na zimę o trzy nowe propozycje. Z początkiem grudnia w sklepach pojawiły się firanki Bella i Alberto oraz zasłona Pianta. Czytaj dalej

 

Tkaniny nawiązują stylistyką do najmodniejszego w tym sezonie trendu w dekoracji okien – delikatnych kwiatowych motywów w stonowanych odcieniach ziemi. Wszystkie posiadają także ukryte szelki – nowy, rewolucyjny rodzaj wykończenia, dzięki któremu możliwe jest upięcie tkaniny na karniszu na dwa sposoby - na żabkach bądź szelkach.

 

Czytaj również: Rolety okienne w odcieniach szarości

 

Firanka Bella charakteryzuje się modną kompozycją geometrycznych linii oraz delikatnych motywów kwiatowych. Doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dostępna jest w kolorach białym, srebrnym, ecru oraz latte.

 

 

Firanka Alberto, wykonana z delikatnej, całkowicie transparentnej tkaniny, wyróżnia się natomiast wyraźnym florystycznym wzorem przywodzącym na myśl kwitnącą gałązkę. Występuje w kolorach białym, srebrnym oraz brązowym.

 

Czytaj również: Rzymskie rolety Gardinii w nowej odsłonie

 

 

Trzecia z nowości to klasycznie elegancka zasłona Pianta. Satynowy materiał ozdobiono delikatnym kwiatowym motywem, zaledwie o kilka tonów ciemniejszym od tła. Tkanina występuje w czterech stonowanych wersjach kolorystycznych - białej, srebrnej, ecru oraz latte.

 

 

Wiecej o nowym zakończeniu:

Ukryte szelki to paski wszyte tuż poniżej górnej krawędzi materiału, po jego lewej stronie. Naciągane bezpośrednio na drążek karnisza, pozwalaja tkaninie układać się samoistnie w symetryczne fałdy, co tworzy wyjątkowo elegancki efekt końcowy. Ponieważ przednia strona materiału wykończona jest w tradycyjnym sposób (bez elementów wystających ponad jej górną krawędź), firanki i zasłony z ukrytymi szelkami można upinać także standardową metodą - na karniszu z kółkami i żabkami. Tym samym, teraz o wyborze zasłony czy firanki decyduje preferowany kolor i wzór materiału, a nie sposób, w jaki została wykończona przez producenta.

 

Źródło: PP MARDOM / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >