Nowe farby do wnętrz JEDYNKA® KOLOR

Nowe farby do wnętrz JEDYNKA® KOLOR

Farba do wnętrz JEDYNKA® KOLOR jest już dostępna w sprzedaży w nowym opakowaniu i zmienionej gamie barw – do oferty wprowadzono 6 nowych kolorów.

JEDYNKA® pilnie śledzi trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz, dlatego w tym roku weryfikuje swoją kolekcję, zastępując niektóre z kolorów nowymi,  modnymi odcieniami. Swoje miejsce w ofercie 30 gotowych barw JEDYNKI® KOLOR znalazło 6 nowych: „wiosenna zieleń” i „soczysta limonka” to odcienie inspirowane wiosną, „delikatny brąz” oraz „głęboki brąz” są doskonałym tłem dla innych barw, natomiast „subtelny róż” oraz „uroczy fiolet” wprowadzą do wnętrza nutę romantyzmu.

 

Oprócz oferty kolorystycznej, metamorfozie poddano również opakowanie produktu, które teraz przyciąga wzrok feerią barw – nowy design JEDYNKI® KOLOR jest inspirowany tęczą. W połączeniu z wyraźną nazwą produktu wszystko to sprawia, że JEDYNKĘ® KOLOR jest teraz wyjątkowo łatwo znaleźć na sklepowej półce. Aby maksymalnie ułatwić zadanie zlokalizowania danego koloru, jego znacznik umieszczono na froncie opakowania.

 

JEDYNKA® KOLOR to farba na bazie dyspersji akrylowej przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładkie powłoki, które dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. Produkt dobrze kryje i łatwo się rozprowadza, a pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z upływem czasu. Gęsta tiksotropowa konsystencja farby ogranicza do minimum problem sprzątania po malowaniu.

 

kolekcja kolorystyczna JEDYNKI® KOLOR oferuje wszechstronne i komplementarne zestawienia barw do każdego typu wnętrza. Jasne odcienie z kolekcji JEDYNKI® KOLOR to sprawdzone propozycje do malowania całych pomieszczeń. Ciemne barwy sprawdzą się jako tło dla mebli lub obrazów oraz w postaci wymalować dekoracyjnych ornamentów.
Dodatkowym atutem JEDYNKI® KOLOR jest łagodny zapach i ekologiczna receptura produktu. Przystępna cena farby – ok. 30 zł za pojemnik 2,5 litra – zachęca do zakupów.
Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >