Nowe meble ogrodowe w ofercie DLH

Nowe meble ogrodowe w ofercie DLH

Do bogatej oferty mebli ogrodowych DLH Poland dołączyły dwa ciekawe zestawy. Do sprzedaży trafiły meble Noel i Fay. Czytaj dalej

Od mebli ogrodowych należy oczekiwać kilku rzeczy. Po pierwsze aby były one wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, po drugie powinny być wygodne zaś po trzecie stylowe. Zarówno meble Noel jak  i Fay spełniają wszystkie te warunki.


Komplet Noel obejmuje okrągły lub prostokątny stół oraz fotel. Stoły wykonane są z petanu (technorattanu) zaś ich blat to brązowa szyba. Plecionka, w kolorze ciemnego brązu na bazie PCV, świetnie sprawdza się na zewnątrz domu, ponieważ jest odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne. Stół zaprojektowany jest w lekkim i nowoczesnym stylu, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w niemal każdy ogród.


Uzupełnieniem dla stołu jest fotel, także wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne technorattanu. Fotel jest bardzo lekki i wyjątkowo wygodny. Można go ponadto przechowywać wstawiając jeden fotel w drugi, dzięki czemu udaje się  zaoszczędzić sporo miejsca.

Drugą z najnowszych propozycji mebli ogrodowych DLH jest komplet Fay. Ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary stołu i krzeseł jest szczególnie użyteczny na balkonach i mniejszych tarasach.


Stolik Fay wykonano z czarnego petanu, z dodatkowo nakładaną na blat szybą. Jego uzupełnieniem są fotele, bardzo praktyczne w składowaniu, ze względu na możliwość wstawienia jednego mebla w drugi.


Niezwykle trwały i odporny na warunki atmosferyczne materiał, z którego wykonano meble Fay oraz nowoczesny design, sprawiają, że ten komplet mebli ogrodowych jest ciekawą propozycją stylistyczną do wykorzystania na tarasie lub na balkonie.

Więcej informacji na temat mebli ogrodowych można znaleźć na stronie www.dlh.pl

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17220 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >