Nowoczesne propozycje na kuchnie

Nowoczesne propozycje na kuchnie

Fuori Salone to wyjątkowe wydarzenie poświęcone wzornictwu, które towarzyszy targom Eurocucina. Wystawy i instalacje zlokalizowane w centrum Mediolanu, miasta żyjącego designem, przyciągają miłośników wzornictwa i przedstawicieli branży oraz mediów z całego świata.

 

Firma Franke, po raz pierwszy w historii, wzięła udział w tym prestiżowym wydarzeniu, zapraszając do współpracy czterech młodych projektantów pochodzących  z różnych stron świata. Każdy z nich został poproszony o przedstawienie własnego spojrzenia na produkty Franke, a efekty ich pracy są niezwykłe i inspirujące. Cztery różne koncepcje, które zaskakują swoją kreatywnością, oglądać można było w tych dniach w Mediolanie w ramach Fuori Salone. Przedstawione projekty łączy kreatywna wizja przyszłości, która może zostać zrealizowana już dziś.

 

Czytaj również: Dodatki na letni piknik

 

“Kuchnia w skrzyni” to propozycja Jingjing Naihan Li z Chin.  Skrzynia, która dla większej wygody zamontowana została na kółkach, zawiera niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Znalazły się niej podstawowe urządzenia z oferty Franke, takie jak piekarnik Crystal Steel, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią.

 

 

Contstance Guisset z Francji zachęca do marzeń. Jej propozycja o nazwie „Maksymalizacja nieba” zaprasza do celebrowania współczesnego rytuału gotowania. W projekcie autorka wykorzystała „ponadwymiarową” płytę gazową Franke. W projekcie Satyendra Pakhalè z Indii  o nazwie „Przyszłość jest teraz”, teraźniejszość i przyszłość, intymność i efektywność łączą się w płynną całość. Współczesne materiały występują w otoczeniu tradycyjnej indyjskiej czerwieni. W projekcie wykorzystane zostały: piekarnik Crystal White, biały zlewozmywak Pebble z fragranitu+ oraz nowatorska bateria Tetris.

 

Czytaj również: Wyposażenie kuchni


Luca Nichetto z Włoch proponuje „Kuchnię jako interfejs”, w której tradycyjne spojrzenie na zabudowę kuchenną łączy się z nową technologią. Piksel, symbol epoki cyfrowej, był inspiracją do stworzenia interaktywnego systemu ściennego, w środku którego umiejscowiono piekarnik Franke Crystal 60+. Cztery przedstawione koncepcje pokazały różne możliwości tworzenia wyjątkowych, niepowtarzalnych wnętrz z wykorzystaniem wyposażenia kuchennego Franke.

 

 

 

Źródło: Estoria / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3721 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 188 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...
  • Odzież robocza Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Natomiast jeżeli ktoś z was nie jest zorientowany kiedy wykonać audyt bhp to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.biznesnaprawo.pl/artykul/kie dy-na...
  • co na prezent ?? Liczba postów: 354 Grupa: Porady i op... Jeżeli jesteśmy w temacie zastawy stołowej to polecam przeczytać bardzo ciekawy artykuł "Jakie standardy powinno spełniać szkło stołowe?". Artykuł jest dostępny...
  • Osuszacz powietrza - który wybrać? Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... osuszacz powietrza to nie odświeżacz :)

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >