Ogród i działka – lista artykułów

Kosiarki Husqvarna czyli letnie porządki w ogrodzie

Lato jest czasem relaksu i odpoczynku w ogrodzie. To właśnie wtedy możemy podziwiać kwitnące kwiaty, cieszyć się pierwszymi zbiorami i schronić w cieniu drzew przed upałami.Nie należy jednak zapominać o jego odpowiedniej pielęgnacji.

Jak wybrać bezpieczne ogrodzenie ?

Sezon budowlany w rozkwicie. Przed rozpoczęciem prac budowlanych często zaczynamy od ogrodzenia naszej posiadłości. Ogrodzenie jest jednym z ważniejszych elementów bezpiecznego domu, gdyż wyznacza granice naszej posiadłości, na którą obcym wstęp wzbroniony.

Pielęgnacja tarasu - krok po kroku

Dobrze zaprojektowany drewniany taras jest jednym z najciekawiej i najładniej prezentujących się udoskonaleń naszego domu. Jest miejscem idealnie nadającym się do miłego spędzania wolnego czasu. Aby cieszyć się zaletami tarasu przez lata należy o niego odpowiednio zadbać.

Nowe meble ogrodowe w ofercie DLH

Do bogatej oferty mebli ogrodowych DLH Poland dołączyły dwa ciekawe zestawy. Do sprzedaży trafiły meble Noel i Fay.

Chcesz zaoszczędzić na koszeniu? Stiga Multiclip 50 S Rental B to zapewni.

Uniwersalną maszyną jednocześnie nawożącą i ścinająca murawę jest kosiarka z systemem mielącym Stiga Multiclip 50 S Rental B.

Warszawska moda ogrodzeniowa.

Przyjrzymy się, co sądzą o tym eksperci ze Studia Ogrodzeń, jakie trendy obowiązują w obecnym sezonie ogrodzeniowym na rynku.

Rodzaje ogrodzenia. Jak wybrać odpowiednią siatkę ogrodzeniową?

Pleciona czy zgrzewana? Z jakiego drutu? W powłoce PVC czy do malowania? Jaki słupek, jaka grubość i jakie akcesoria...?

Szelki dla wykaszarek i wycinarek profesjonalnych-wygoda i bezpieczeństwo?

Praca wykaszarką jeszcze wygodniejsza i bezpieczniejsza.

Kosiarki do traw - nowa paleta barw kosiarek Automower®

Poprzez nowe trendy, takie jak indywidualizm czy niezależność, Husqvarna wprowadza na ogólnoświatowy rynek Automower® Colour Collection. Jest to nowa linia osłon, nadająca tej automatycznej kosiarce żywych, metalicznych kolorów.

Narzędzia ogrodowe - pompa ogrodowa Gardena

Pompa ogrodowa jest sercem obiegu wody w ogrodzie. Wybór odpowiedniej pompy powinien zależeć przede wszystkim od wymagań jakim musi ona sprostać - w zależności od wielkości ogrodu, ilości zraszaczy czy koniecznej wysokości ciśnienia.


Stron: 237 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  226 227 228 229 230  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19314 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >