Ogród i działka – lista artykułów

Najnowsze pomysły na wykorzystanie kostki brukowej

Ogród to miejsce, które żyje swoim życiem i roztacza wokół aurę tajemniczości. Dzikość natury może poskromić mądrość, sztuka i sprawiedliwość, którym patronuje Atena. Kostka brukowa Atena doskonale harmonizuje z idyllicznym klimatem ogrodu, nadając mu nowy wymiar szlachetnej elegancji.

Pompy i systemy pompujące: Pompa zanurzeniowa do brudnej wody

Obfite i długotrwałe opady mogą wyrządzić wiele szkód – zarówno w bloku, jak i domku jednorodzinnym. Zalana piwnica może stanowić zagrożenie dla zdrowia gospodarzy. Pozbycie się nadmiaru wody stanowi wtedy nie lada problem. Rozwiązać może go pompa zanurzeniowa do brudnej wody marki GRAPHITE.

Wystrój wnętrz: Drzwi tarasowe - większe wymiary, więcej światła

Marzenia o przestrzeni, swobodzie, pięknym widoku i relaksie? Wszystko to może być w zasięgu ręki, jeśli wybierzemy do swojego domu duże, nawet 5-metrowe drzwi tarasowe.

Wypróbuj maszyny firmy HUSQVARNA® - skorzystaj z promocji…

W sezonie wiosenno-letnim 2009 promocją objęte będą produkty firmy HUSQVARNA®, które pomogą w pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok.

Bruk postarzany czyli antyczna przestrzeń wokół domu

Bruk postarzany charakteryzuje się głównie nieregularną strukturą krawędzi kostek, przez co układ kostki na podłożu mimo, że jest daleki od „wymierzonego co do centymetra” ideału, sprawia że szlachetnie antyczna MARSYLIA swym naturalnym wyglądem tworzy niezapomnianą i pełną harmonii atmosferę.

Taras- drewno czy deska kompozytowa?

Stone Grey to nowa barwa pokrycia tarasowego Duofuse. Producent, firma Plastivan podąża za zmieniającymi się trendami i rozszerza gamę kolorów własnego systemu desek kompozytowych

Co zostało z Twojego ogrodu po zimie? Sprawdź uszkodzenia kostki brukowej po zimie

Zima dobiegła końca i gołym okiem możemy zobaczyć co stało się z naszą nawierzchnią, kiedy stopniały śniegi.

Nowa propozycja ogrodzenia Pantanet - a może pokusić się o gotowe rozwiązanie?

Co roku wiosna przynosi nowości produktowe i to nie tylko w świecie mody. Nowa propozycja ogrodzenia Pantanet w kolorze antracytowym to system trwały, dopasowany do potrzeb właścicieli posesji i modny.

Jakie ogrodzenie wybrać? Panele ogrodzeniowe odporne na warunki atmosferyczne

Firma Betafence wprowadziła na rynek panel ogrodzeniowy Barofor Deco, który można zobaczyć na większości placów zabaw, przy szkołach i przedszkolach.

Jaka farba do malowania basenu? Specjalistyczna farba Moore’s Swimming Pool Paint 042!

Benjamin Moore & Co, amerykański producent farb, ma dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli basenów. W ofercie firmy jest specjalistyczna farba Moore’s Swimming Pool Paint 042, którą można odnowić basen przed nadchodzącymi wakacjami


Stron: 233 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  226 227 228 229 230  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19418 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >