Oświetlenie wnętrz – lista artykułów

Metalowe lampy o prostych minimalistycznych kształtach

Lubisz proste oświetlenie i stonowaną kolorystykę? W takim razie pokochasz HOLLY - serię lamp wiszących, listew i reflektorów wykonanych z metalu. Tego typu dodatki sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, skandynawskich przestrzeniach, w których oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę, wpływając znacząco na odbiór pomieszczenia.

Panele LED w Twoim biurze – 5 argumentów za

Technologia LED na zawsze zmieniła sposób oświetlania nie tylko naszych domów, ale również miejsc pracy. Oszczędne, trwałe i wydajne źródła światła w rodzaju paneli LED sukcesywnie wypierają przestarzałe technologie. Sprawdźmy, jakie korzyści niesie ze sobą oświetlenie powierzchni biurowych za pomocą paneli LED.

Dom doskonale oświetlony

Projekt domu czy mieszkania zarówno przy remoncie, jak i budowie musi obejmować również rozplanowanie instalacji oświetleniowej i elektrycznej. Oczywiście w tej materii też panują okresowe mody, a technologia pozwala stworzyć bezpieczne i ergonomiczne oraz oszczędne rozwiązania, które są przede wszystkim dostosowane do potrzeb. Zupełnie innych elementów będziemy potrzebować, planując instalację w domu czy w mieszkaniu, a innych w firmie czy na działce rekreacyjnej.

Budowanie nastroju we wnętrzu za pomocą oświetlenia - proponujemy kilka ciekawych aranżacji

Kominek i świece – to najlepsze rekwizyty do budowania nastroju w długie, jesienne wieczory. Z pomocą romantykom przychodzą także nowe technologie. Aby stworzyć magiczną atmosferę, wystarczy świadomie sterować efektem świetlnym.

Lampy nocne piękną ozdobą Twojej sypialni

Sypialnia ma służyć naszemu wypoczynkowi, dlatego aranżacja oświetlenia w tym pomieszczeniu jest tak ważna. Lampy nocne powinny być ergonomiczne i funkcjonalne, by zapewnić użytkownikom komfort codziennego życia. Nie zapominajmy jednak, że mogą być także wyjątkową ozdobą, dlatego warto dobrze je skomponować z wnętrzem naszej sypialni.

Lampy, w których ozdobą jest widoczna żarówka sprawdzą się idealnie w aranżacjach loftowych

Żaden styl nie przywiązuje takiej uwagi do oświetlenia jak loft. Minimalizm formy i zaskakujące projekty lamp, żyrandoli i kinkietów sprawiły, że industrial stał się najsilniejszym trendem aranżacyjnym ostatnich lat.

Przezroczyste, w jaskrawych kolorach lampy, które wprowadzą pozytywną energię do wnętrza

Lato 2019, zgodnie z prognozami zdominowały 3 kolory Pantone: Pepper Stem, Pink Peacok i Clearwater Blue. Intensywne barwy tego sezonu stały się inspiracją dla projektantów Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza, założycieli marki PUFF-BUFF do stworzenia nowej kolekcji lamp pod nazwa BIG COLORS. Przedstawiamy BIG LIME w soczystej zieleni, BIG SKY, czyli błękit przełamany turkusem oraz BIG PINK w kolorze peoniowego różu.

Łazienka dobrze oświetlona - podstawowe kryteria techniczne i estetyczne

Bezpieczeństwo nade wszystko. A poza tym jeszcze odpowiednia barwa i nastrój – w takiej kolejności powinno się sprawdzać, czy oświetlenie, które chcemy zainstalować w łazience, jest odpowiednie. Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapytaliśmy eksperta.

Co to są panele LED i dlaczego warto je montować

Panele LED zastępują tradycyjne lampy sufitowe, jak żarówki czy świetlówki. Emitują łagodne dla oczu i równomierne światło, służą nam przez wiele lat, a do tego pozwalają zmniejszyć koszty oświetlenia. Dlatego stosowane są w domach i mieszkaniach, a także w obiektach użytkowych i placówkach publicznych.

Do jakich wnętrz pasuje kryształowy żyrandol

Kryształowe żyrandole wywodzą się z pałacowych wnętrz. Dziś znajdziemy je najczęściej w klasycznych pomieszczeniach i takich, w których połączono style. We wnętrzach glamour uzupełniają błyszczące elementy wystroju. Mimo, iż kojarzą się z salonem - odnajdą się też w kuchni, jadalni czy gabinecie.


Stron: 57 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18044 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >