Panele laminowane - nowy wzór paneli podłogowych w RuckZuck

Panele laminowane - nowy wzór paneli podłogowych w RuckZuck

Sieć RuckZuck, znana z bogatego asortymentu podłóg i drzwi oraz korzystnych cen, po raz kolejny poszerzyła swoją ofertę. Nowy wzór paneli Varilla Bianco z kolekcji Life nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Czytaj dalej

Kolekcję paneli laminowanych Life marki Classen do tej pory tworzyło 12 „miejskich” wzorów, które idealnie podkreślają indywidualny charakter pomieszczenia. Od niedawna klienci RuckZuck mogą nabyć kolejny ciekawy wzór z tej serii – Varilla Bianco. To panele laminowane, które idealnie wpasują się zarówno w tradycyjne wnętrza domów na przedmieściach – dodając im nowatorskiego posmaku, jak i w aranżacje „szklanych domów” – modernistycznych apartamentów umiejscowionych w centrum ruchliwych miast.

Life – sposób na życie w pięknym domu
Panele laminowane z kolekcji Life dostępne w RuckZuck charakteryzuje przede wszystkim bogata kolorystyka i różnorodność wzorów. Znajdziemy tu zarówno inspirowane Skandynawią panele Klon Sztokholm czy Klon Hartley w jasnym kolorze, jak i mozaikę kilku odcieni brązu we wzorach Orzech Venosta czy Dąb Bristol oraz bardzo ciemne, prawie czekoladowe panele Listone Maracaibo. Nowy wzór wprowadzony do oferty RuckZuck - Varilla Bianco wyróżnia się jasną kolorystyką, która dodatkowo pogłębia wrażenie naturalności podłogi o strukturze drewna.

Kolekcja Life to piękne, ale też bardzo wytrzymałe panele. Ich klasa ścieralności – AC3 i użyteczności – 31, zapewniają dwuletnią gwarancję użytkowania w budynkach użyteczności publicznej i aż dziesięcioletnią w mieszkaniach. Krawędzie paneli zostały dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwym wpływem wilgoci specjalną kompozycją wosków Isowaxx. Panele z kolekcji Life posiadają system bezklejowego montażu Easy Connect, który umożliwia niezwykle szybkie ułożenie podłogi – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen-Pol.

Panele laminowane z kolekcji Life marki Classen są dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. W każdym ze sklepów można kupić także podłogi z innych serii, a także skrzydła drzwiowe, listwy, ościeżnice, inne akcesoria oraz preparaty do ich ochrony i pielęgnacji. Konsultanci RuckZuck chętnie pomogą przy wyborze odpowiednich, zgodnych z oczekiwaniami klientów produktów, a także polecą sprawdzoną ekipę montażową.

 

Źródło: budnet.pl
Autor: E.C.H.O. Communications/ bdunet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16315 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >