Płyta grzewcza zapewniająca komfort gotowania

Płyta grzewcza zapewniająca komfort gotowania

Nowa płyta marki to prezentacja przede wszystkim wygody oraz dostosowania budowy i jej wyposażenia do potrzeb użytkownika. Powiększone pole to zapowiedź jeszcze większego komfortu gotowania.

 

Perfekcyjne gotowanie

Zwiększona do 24 cm szerokości strefa FlexInduction to jeszcze więcej miejsca do zagospodarowania przez naczynia, których kształt nie odpowiada często występującym na płytach kręgach grzewczych. W wyraźnie zaznaczonej, prostokątnej ramce, zmieści się jeszcze większa niż do tej pory brytfanna lub kilka naczyń. Funkcjonalność płyty podkreśla także wyświetlacz zużycia energii.

 

Czytaj również: Chłodziarka z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi

 

Dzięki niemu mamy możliwość kontrolowania na bieżąco ilości energii, jaką zwykle wykorzystujemy przy przygotowywaniu posiłków. O wygodne i wyjątkowo intuicyjne sterowanie dba DirectSelect. Przy jego użyciu wskażemy konkretne pole, które chcemy wykorzystać przy gotowaniu. Dotykowy DirectSelect pozwala również na bardzo szybki wybór oczekiwanej mocy grzania dla określonego pola.

 

 

Na innowacyjną funkcję ReStart wydaje się, że wszyscy czekaliśmy od zawsze. Od tej pory nie musimy się obawiać, że przez rozlane mleko na płycie, którego chcemy się szybko pozbyć, utracimy wszystkie ustawienia gotowania, wprowadzone do tej pory. Wyłączając nagle płytę, urządzenie przez 4 sekundy zapamiętuje nasze ustawienia, przez ten czas zdążymy wytrzeć płytę i powrócić do gotowania według wcześniej określonych funkcji i parametrów.

 

Czytaj również: Piekarnik najnowszej technologii  

 

Bosch w każdym detalu

Nowa płyta marki Bosch otoczona jest ze wszystkich stron ramką ze stali szlachetnej. Dzięki niej brzegi płyty są chronione przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci. 

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Które meble biurowe? Liczba postów: 597 Grupa: Najnowsze t... A zerknij na Meblobranie, tam masz meeega duży wybór mebli biurowych.
  • Meble z palet Liczba postów: 39 Grupa: Wnętrza Powiem tak... Każdy ma swój gust i co innego się każdemu się podoba. Do mnie takie meble nie przemawiają. Raczej wolę coś eleganckiego i modnego. Tak jak na prz...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję montaż klimatyzacji to polecam skontaktować się z firmą http://www.klimamika.pl/klimatyzacja-lg. My wybraliśmy mode...
  • Malowanie natryskowe Liczba postów: 18 Grupa: Wnętrza Ja również uważam, że jest to bardzo wydaje i skuteczne rozwiązanie. Sam od wielu miesięcy współpracuje z firmą www.malowanie24h.pl. Zajmują się profesjonalnym....
  • Wizualizacje Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... dokladnie, zawsze jak samamu to sie robi to jest takie na pol gwizdka, a za profesjonalne trzeba placic, tak sobie wchodzisz na ston bydgoskich mebli i za darmo...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16088 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >