Płyta grzewcza zapewniająca komfort gotowania

Płyta grzewcza zapewniająca komfort gotowania

Nowa płyta marki to prezentacja przede wszystkim wygody oraz dostosowania budowy i jej wyposażenia do potrzeb użytkownika. Powiększone pole to zapowiedź jeszcze większego komfortu gotowania.

 

Perfekcyjne gotowanie

Zwiększona do 24 cm szerokości strefa FlexInduction to jeszcze więcej miejsca do zagospodarowania przez naczynia, których kształt nie odpowiada często występującym na płytach kręgach grzewczych. W wyraźnie zaznaczonej, prostokątnej ramce, zmieści się jeszcze większa niż do tej pory brytfanna lub kilka naczyń. Funkcjonalność płyty podkreśla także wyświetlacz zużycia energii.

 

Czytaj również: Chłodziarka z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi

 

Dzięki niemu mamy możliwość kontrolowania na bieżąco ilości energii, jaką zwykle wykorzystujemy przy przygotowywaniu posiłków. O wygodne i wyjątkowo intuicyjne sterowanie dba DirectSelect. Przy jego użyciu wskażemy konkretne pole, które chcemy wykorzystać przy gotowaniu. Dotykowy DirectSelect pozwala również na bardzo szybki wybór oczekiwanej mocy grzania dla określonego pola.

 

 

Na innowacyjną funkcję ReStart wydaje się, że wszyscy czekaliśmy od zawsze. Od tej pory nie musimy się obawiać, że przez rozlane mleko na płycie, którego chcemy się szybko pozbyć, utracimy wszystkie ustawienia gotowania, wprowadzone do tej pory. Wyłączając nagle płytę, urządzenie przez 4 sekundy zapamiętuje nasze ustawienia, przez ten czas zdążymy wytrzeć płytę i powrócić do gotowania według wcześniej określonych funkcji i parametrów.

 

Czytaj również: Piekarnik najnowszej technologii  

 

Bosch w każdym detalu

Nowa płyta marki Bosch otoczona jest ze wszystkich stron ramką ze stali szlachetnej. Dzięki niej brzegi płyty są chronione przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci. 

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3530 Grupa: Porady i op... Użytkownik robertb napisał: Jeśli to dość świeża sprawa to powinno wystarczyć namoczenie i dotarcie ściereczką. Jeśli nie, rozejrzyj się po tych produktach - hg...
  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 56 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...
  • ZWCAD 2008 - wysoka jakość - rozsądna cena Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji aby korzystać z tego systemu i nie wiem czy po prostu ten rodzaj oprogramowania jest mi potrzebny. Z całą pewnością....
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 458 Grupa: Ciekawe pom... Ja jadę na wakacje do Namibii. Myślę, że to będzie bardzo interesujący wyjazd pełen wrażeń.
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 308 Grupa: Ciekawe pom... To zależy w jakim stylu ma być urządzona sypialnia. Doradzając w ciemno mogę polecić meble dębowe, ponieważ są uniwersalne i wpasują się do wielu wnętrz. Warto....

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17225 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >