Płytki gresowe, inspirowane pięknem naturalnego kamienia

Płytki gresowe, inspirowane pięknem naturalnego kamienia

Mody przemijają, a aranżacje, w których pierwsze skrzypce grają elementy inspirowane przyrodą, cieszą się niesłabnącą popularnością. To właśnie piękno naturalnego kamienia stanowiło punkt wyjścia do stworzenia nowej kolekcji – płytek, które dodadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Czytaj dalej

 

Elementy aranżacji, czerpiące z otaczającego nas świata, pojawiają się wszędzie tam, gdzie główną rolę grają dobry smak czy przywiązanie do jakości. Dodatkowo, dzięki ścisłemu związkowi z naturą, przywracają we wnętrzu spokój i harmonię, pozwalając odpocząć po ciężkim dniu pracy.

 

płytki gresowe inspirowane pięknem naturalnego kamienia

 

Kolekcja Tacoma, inspirowana pięknem naturalnego kamienia, to nowa propozycja Cerrad, która z powodzeniem uzupełni zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje. Dostępna w 5 odcieniach – steel, grey, silver, white oraz sand, stworzy doskonały duet z barwami o intensywnym nasyceniu, wprowadzając do wnętrza nieco dynamiki oraz spokojnymi odcieniami, otulając wnętrze subtelnością. Delikatnie połyskująca, strukturalna powierzchnia z drobinkami hematytu i wyrazista, grafika przyciągają uwagę, czyniąc z Tacomy wdzięczny materiał aranżacyjny o nieograniczonych możliwościach.

 

płytki gresowe inspirowane pięknem naturalnego kamienia

 

Czytaj również: Płytki gresowe podbarwiane w masie, imitujące modrzew syberyjski

 

Kolekcja doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, również tej połączonej z salonem, a także w łazience - w roli dopełnienia designerskiej ceramiki i mebli – zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

 

płytki gresowe inspirowane pięknem naturalnego kamienia[

 

Czytaj również: Płytki gresowe nie tylko do łazienki i przedpokoju

 

Nowa kolekcja Cerrad to propozycja dla tych, którzy lubią wzornicze eksperymenty, a za priorytet aranżacyjny obrali szyk w świeżej, niebanalnej odsłonie.

 

płytki gresowe inspirowane pięknem naturalnego kamienia

płytki gresowe inspirowane pięknem naturalnego kamienia

Dane techniczne i cena:

Wymiary płyt: 59,7x119,7 cm i 59,7x59,7 cm, 120x120 cm

Kolorystyka: steel, grey, silver, white, sand

Producent: Cerrad

Źródło: Tower Communications / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18317 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >