Podwójne wieszaki do montażu sufitów podwieszanych

Podwójne wieszaki do montażu sufitów podwieszanych

PREFIX, marka własna firmy SIG Sp. z o.o. to grupa profesjonalnych produktów budowlanych oferowanych w grupach asortymentowych: chemia budowlana, izolacje budowlane, pokrycia dachowe (akcesoria dachowe i kominowe), schody strychowe, drzwiczki i klapy rewizyjne, konstrukcje do sufitów podwieszanych, akcesoria do suchej zabudowy, narzędzia budowlane, wentylacja, geowłókniny i folie fundamentowe. Czytaj dalej

 

Linia PREFIX cieszy się uznaniem zarówno wśród firm wykonawczych i inwestorów, jak również klientów indywidualnych realizujących budowę domu. Zawiera produkty budowlane podstawowe oraz specjalistyczne. PREFIX to wysoka jakość w połączeniu z konkurencyjną ceną.

 

W ostatnim czasie w asortymencie marki PREFIX pojawiły się, jedyne jak do tej pory na rynku – podwójne wieszaki do montażu sufitów podwieszanych. Tego rodzaju wieszaki (typ hak-hak oraz oczko-hak) w znaczący sposób przyspieszają montaż sufitu i usprawniają pracę.

 

Czytaj również: Sufit podwieszany w modnych kolorach

 

Przeznaczone są do montażu profili konstrukcji nośnych sufitów podwieszanych. Kompletny produkt - wieszak podwójny jest dostarczany do odbiorcy w postaci zmontowanej. Przeznaczony jest dla klientów, którym szczególnie zależy na krótkim czasie montażu. Konstrukcje należy stosować wewnątrz budynków.

 

Szczegóły można poznać bezpośrednio u przedstawicieli handlowych firmy SIG lub w oddziałach w całej Polsce. Zapraszamy również na stronę internetową www.prefix.pl oraz www.sig.pl

 

Źródło: SIG Sp. z o.o. / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15937 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >