Pralka ładowana od góry z inteligentną technologią

Pralka ładowana od góry z inteligentną technologią

Whirlpool, wiodący producent pralek automatycznych na świecie od ponad 100 lat udowodnia, że nawet doskonałe produkty mogą być jeszcze lepsze. Przykładem jest nowa pralka Whirlpool ładowana od góry z linii Green Generation z unikalną technologią 6th SENSE COLOURS.

 

Nowa pralka w sposób nieporównywalny z innymi modelami zapewnia długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, oferując przy tym najwyższą wydajność prania, nawet w ultra-niskich temperaturach. Rezultat ten możliwy jest dzięki unikalnemu połączeniu: technologii 6TH SENSE COLOURS, funkcji Kolorowe 15°C oraz technologii Wave Motion. Technologia Whirlpool Wave Motion polega na wykorzystaniu wyjątkowego systemu asymetrycznych ruchów bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny i wchłonięcie środka piorącego. Wraz z funkcją Kolorowe 15°C, przy którym temperatura prania może zostać zredukowana do absolutnego minimum, zachowana jest taka sama wydajność czyszczenia, jak przy praniu w temperaturze 40°C.

 

Czytaj również: Czy istnieje najoszczędniejsza pralka na rynku?

 

 

Jest to przełomowy, nowy sposób na zapewnienie długotrwałej ochrony kolorów oraz dbałości o włókna materiałów, co potwierdziły testy prowadzone przez Niemiecki Instytut Badawczy WFK. Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów, funkcja Kolorowe 15°C współpracuje z programami 6TH SENSE COLOURS. Każdy z tych programów optymalizuje wydajność prania dla określonego zestawu kolorów, złożonych z wybranych typów tkanin:

 

- Program Ciemne kolory  chroni czarne i ciemne ubrania przed wyblaknięciem,

 

- Program Jasne kolory służy do prania jasnych, niefarbujących kolorowych ubrań,

 

-  Program Mieszane kolory doskonale pierze różnokolorowe tkaniny.

 

Czytaj również: Funkcjonalne żelazko niezbędne w każdym domu


Firma Whirlpool łączy troskę o Twoje ubrania z troską o środowisko. Dlatego nowa pralka Whirlpool dzięki swoim nowatorskim funkcjom osiągnęła klasę A+++. Zużywa ona nawet do 30% energii mniej niż zwykła pralka klasy A. Technologia Szósty Zmysł rozpoznaje wagę wsadu i automatycznie dostosowuje pobór wody. W połączeniu z funkcją Kolorowe 15°C sprawia, że przy programie mieszanym oszczędza się do 70% energii, a przy programach dla kolorów ciemnych i jasnych - do 85%.

 

 

Cykl odświeżania to kolejna funkcja pralki niezwykle ułatwiająca codzienne obowiązki jej użytkowników. Zapewnia ona zachowanie świeżości upranych ubrań pozostawionych w pralce. Jeśli po zakończeniu cyklu prania ubrania nie zostały wyjęte z bębna,  funkcja odświeżania - dzięki cyklicznym obrotom bębna - ogranicza powstanie nieprzyjemnych zapachów. Cykl odświeżania rozpoczyna się godzinę po zakończeniu cyklu prania i zapewnia cykliczne obroty bębna w odstępach co 7 minut przez maksymalnie 11 godzin.

 

 

Źródło: Point of View / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >