Pralka o zwiększonej pojemności

Pralka o zwiększonej pojemności

W domach, w których codziennie wyrasta prawdziwa góra zabrudzonych ubrań, ekonomiczne i szybkie pranie jest na wagę złota! A jeśli do tego jeszcze uda się je zrobić za jednym zamachem, to zamiast domowymi obowiązkami, będziemy mogli zająć się przyjemnościami w gronie najbliższych.

 

Na rynku właśnie pojawiła się nowa, dziewięciokilowa pralka marki Mastercook, uwzględniająca potrzeby aktywnych rodzin. PFD-1439ET, to najlepszy przyjaciel każdego domu, a zwłaszcza takiego, który ma wielu mieszkańców!  Najnowsza, ładowana od frontu pralka marki Mastercook ma zwiększoną pojemność - aż 9 kg wsadu, przy zachowaniu doskonałych parametrów – klasy A++. Oznacza to, że PFD-1439ET nie tylko zmieści znacznie większą ilość rzeczy, niż modele o standardowej pojemności 5-6 kg, ale też zagwarantuje znakomitą jakość prania i niskie koszty eksploatacji. System Opti A45 min sprawia, że model PFD-1439ET skutecznie dopiera do czysta już w trzy kwadranse, zmniejszając zużycie wody i energii.

 

Czytaj również: Pojemna pralka w niewielkich rozmiarach

 

 

Jeszcze większej oszczędności służy innowacyjny system Ecotermic, dający możliwość podłączenia urządzenia do ciepłej lub zimnej wody. Dzięki niemu PFD-1439ET samodzielnie rozpoznaje temperaturę wody i automatycznie dostosowuje zużycie wody, energii oraz czas prania. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu rozpoznawania wielkości załadunku, pranie mniejszych porcji jest równie oszczędne, jak w pralkach o mniejszych pojemnościach. Jednakże w przeciwieństwie do nich model PFD-1439ET umożliwia sprawne i szybkie czyszczenie koców, kołder czy całego kosza bielizny bez potrzeby uporczywego prania na raty!   

 

Czytaj również: Pralka pomagająca w walce z zarazkami

 

 

Model PFD-1439ET został również wyposażony w opcję skrócenia czasu prania nawet o 40%, dogodną w przypadku nieprzewidzianych sytuacji oraz praktyczną funkcję zapamiętywania najczęściej używanych programów - Memo Active. Do tego wyjątkowo duży otwór załadunkowy i pochylony bęben zapewniają wygodny dostęp do wnętrza pralki i zwiększają komfort jej obsługi tak, że również w przypadku licznej rodziny pranie przestaje być kłopotliwe.     

 

Źródło: Ego PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16313 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >