Pralko suszarka do każdego domu

Pralko suszarka do każdego domu

Na rynek wchodzi właśnie nowa linia pralko suszarek EVO marki Candy. To rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszanie wypranych ubrań lub zdarza im się o tym zapomnieć. Urządzenia te rozwiążą także problem suszenia prania w czasie zimy. Czytaj dalej

 

Latem można suszyć pranie na balkonie czy strychu. Gdy jednak przychodzi zima, wiele osób ma z tym problem. W mieszkaniu trudno znaleźć miejsce na ustawienie zwykłej, drabinkowej suszarki. A jeśli nawet znajdziemy już wolny kąt, suszące się pranie powoduje znaczny wzrost wilgotności powietrza, co może sprzyjać tworzeniu się pleśni. Właśnie w sytuacji, gdy nie mamy gdzie suszyć prania albo chcemy mieć wyprane i gotowe do założenia ubranie w bardzo krótkim czasie, z pomocą przychodzą pralko suszarki z nowej linii EVO.

 

Czytaj również: Robot sprzątający mieszkanie na podczerwień

 

Urządzenia posiadają aż 16 programów, w tym m.in. specjalny program do prania koszul, pranie wstępne, delikatne, ręczne, program prania wełny, a nawet możliwość prania w zimnej wodzie. Dla ubrań, które wymagają jedynie odświeżenia, dedykowane są programy krótkie 14’, 30’, 44’  oraz program szybkiego prania i suszenia 59’. Do wyboru mamy 3 poziomy suszenia (super suche, suche, do prasowania) z możliwością regulacji temperatury.

 

 

Przydatna jest także funkcja łatwego prasowania. Pralka odwirowuje równomiernie rozkładając wsad a następnie suszy bieliznę w tak delikatny sposób, że po jej wyjęciu z bębna należy ją tylko rozwiesić na wieszaku. Pralko suszarki EVO wyposażone są w system elektronicznego sterowania Fuzzy Logic.  Kontroluje on parametry prania takie jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralko suszarka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku.

 

Czytaj również: Chłodziarka do wina

 

Urządzenia wyróżnia oryginalny design wpływający na wygodę użytkowania. Duże, umiejscowione wysoko drzwiczki z uchwytem w górnej części pozwalają wyjmować pranie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, a elegancki, intuicyjny wyświetlacz w wersji 3D, zapewnia czytelność ustawień parametrów prania.

 

Źródło: Planet PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17354 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >