Profesjonalne pranie wykładzin obiektowych i narożników

Profesjonalne pranie wykładzin obiektowych i narożników

Wykładzina jest jednym z najważniejszych punktów w biurze. Można przypuszczać, że jest to również swego rodzaju serce domu. To właśnie na tkaniny dekoracyjne zapraszamy gości, tam spędzamy święta oraz rozmawiamy z bliskimi. Przedsiębiorcy oraz osoby prywatne mogą skorzystać z profesjonalnej usługi. Zapewniamy czyszczenie wykładzin obiektowych metodą ekstrakcyjną z dojazdem do wskazanego przez Ciebie miejsca na terenie Warszawy.

Innowacyjne czyszczenie narożników lub innych meblach wypoczynkowych zapewnia czystość na wysokim poziomie. Niestety samodzielne pranie tapicerki może okazać się niewystarczające. W celu zachowania higieny w Twoim biurze niezbędne jest regularne korzystanie z zaawansowanych procedur i środków chemicznych.

 

Zaawansowane czyszczenie wykładzin

Co pewien czas  możemy własnoręcznie usunąć niewielkie plamy. Systematyczne czyszczenie pozwoli zachować piękny wygląd naszych mebli. W perspektywie kilku lat własnoręczna pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Nie dasz rady usunąć większych zanieczyszczeń, wyłącznie ogólnodostępnymi środkami.

 

Profesjonalne pranie wykładzin obiektowych i narożników

 

Czytaj również: Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników

 

Jeżeli chcesz skutecznie bronić wykładziny przed drobnoustrojami, musisz skorzystać z pomocy oferowanej przez wykwalifikowaną firmę. Pracownik przeprowadzi pranie wykładzin obiektowych w sposób profesjonalny. Nasza firma piorąca oferuje detergenty wysokiej jakości. Dzięki temu usługa jest w pełni bezpieczna dla domowników. Do produkcji narożników wykorzystuje się kilkadziesiąt różnych materiałów. Każda tkanina wymaga innej pielęgnacji.

 

Kiedy zamawiać pranie wykładzin?

Pranie wykładzin powinno być przeprowadzane raz lub dwa razy do roku w zależności od stopnia osłabienie. Jeżeli Twoje tapicerki narażone są na częste wykorzystywanie, powinieneś prać je częściej.

Możesz podtrzymywać efekty dostosowanego do Twoich potrzeb czyszczenia, stosując ręczną pielęgnację. Zalecanym rozwiązaniem jest zapytanie pracownika, który będzie czyścił Twoją kanapę o to, jak ręcznie prać meble tapicerowane. Ekspert z chęcią podpowie Ci jak dbać o tkaniny użytkowe.

Jeżeli masz małe dzieci, ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie szczególnie istotne. W zaniedbanych materiałach rozwijają się drobnoustroje, które mogą być  niebezpieczne dla zdrowia. Możesz wyeliminować to zagrożenie poprzez zamówienie profesjonalne czyszczenia narożników.

Co więcej, oferta fachowego prania realizowana jest pod wskazanym przez Ciebie adresem, bezpośrednio w Twoim domu lub biurze. Pozwala to wyeliminować potrzebę przewożenia mebli, która jest problematyczna.

Pomimo że usługa prania wykładzin jest w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, nie musisz obawiać się wysokich kosztów. Firma oferuje atrakcyjne stawki, które dostosowane są do portfela każdego klienta. Niezależnie od tego, ile zarabiasz, będziesz w stanie zamówić zaawansowane pranie tapicerki.

Wiele czynników wpływa na cenę. Najważniejszym nich jest rodzaj materiału, ponieważ to od tego zależy, jakich detergentów użyje ekspert. Nie martw się o wycenę. Ekspert poinformuje Cię o koszcie całej usługi jeszcze przed rozpoczęciem prania.

Jeżeli chcesz oszacować, z jakimi kosztami musisz się liczyć, firma udostępnia swoim klientom orientacyjny cennik. Za pranie puf oraz foteli zapłacisz od 20 do 50 zł. Koszt prania narożników będzie wynosił od 150 do 250 zł, a kanap 120 zł.

Umów się, a detergenty wysokiej jakości przyczynią się do uzyskania sterylnych warunków w Twoim domu lub biurze.

 

Pranie wykładzin, kanap i narożników metodą ekstrakcyjną – przebieg

Proces prania metodą ekstrakcyjną polega na zastosowaniu doświadczenia ekspertów oraz zaawansowanych maszyn. Procedura prania składa się z paru kroków, każdy krok jest równie istotny.  Oto jak przebiega cały proces:

 

  • Rozpoznanie – pierwszy krok polega na zidentyfikowaniu materiału. Specjalista, znając rodzaj tkaniny, może wybrać metodę czyszczenia oraz preparat, który zapewni najlepsze rezultaty.
  • Staranne odkurzanie – przed rozpoczęciem prania fachowiec przystępuje do bardzo skrupulatnego odkurzania całej kanapy. Usunięte zostają wszystkie okruszki, piasek oraz sierść. Takie zanieczyszczenia są bardzo szkodliwe dla materiału, ponieważ przyspieszają proces przecierania się materiału.
  • Miejscowe odplamianie – pranie kanapy metodą ekstrakcyjną charakteryzuje się wysoką skutecznością. Pomimo tego, w niektórych przypadkach na materiale pozostają widoczne zabrudzenia. W takich sytuacjach fachowiec wykorzystuje specjalne odplamiacze, które nanosi wyłącznie na powierzchnię plamy.
  • Pranie tapicerki – specjalny środek piorący jest rozprowadzany po całej powierzchni tkaniny. Preparat wnika w strukturę materiału i wybawia najbardziej uporczywe zabrudzenia. Następnie, przy pomocy ekstraktorów ciśnieniowych brud oraz nadmiar wilgoci są odsysane. W efekcie pozostaje czysty materiał.

 

Po zakończonym czyszczeniu kanap tkanina jest lekko wilgotna. Czas schnięcia to kilkanaście godzin. Na czas schnięcia wpływa temperatura powietrza. Możesz nasilić cały proces poprzez podniesienie temperatury.

 

Czytaj również: Czy można poświecić tylko kwadrans dziennie na porządki i mieć czysto w domu? Plan sprzątania metodą 6/15

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Lampy do salonu Liczba postów: 52 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl...
  • Proste lampy inspirowane naturą Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl/p...
  • Proste meble do nowoczesnego wnętrza Liczba postów: 8 Grupa: Wnętrza W takim razie podrzucam Wam do sprawdzenia jeszcze ofertę przygotowaną przez sklep meblowy Mebelko https://mebelko.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji, aby...
  • Jakie łóżko jest najbardziej praktyczne w sypialni... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Zgadzam się z tym w 100 % do tego dobry materac przede wszystkim. Dodatkowo, warto kupić jeszcze ochraniacz na materac od https://ochraniacz-na-materac.pl/podkl.. .
  • Pościel Liczba postów: 64 Grupa: Najnowsze t... Bardzo dobrym wyjściem jest też muślin bawełniany, z którego można wykonać rewelacyjną pościel.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 404

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >