Projektowanie wnętrz – meblościanka LIMBA FM Gawin

Projektowanie wnętrz – meblościanka LIMBA FM Gawin

We wnętrzach o charakterze minimalistycznym niepodzielnie królują przestrzeń, kontrastujące kolory oraz połyskujące chromowane i szklane elementy. Meblościanka LIMBA w nowym dekorze heban stanie się jednym z ważniejszych elementów świetlistego wnętrza.

Szkło w nowoczesnych wnętrzach pełni wyjątkową rolę. Otwiera przestrzeń na światło, czyni ją pojemniejszą oraz wnosi w nią swój niebanalny, elegancki urok. Delikatne elementy szklane w postaci stolików, frontów szafek czy zamknięć regałów i szaf to motyw przewodni współczesnych projektów aranżacji. Trend ten znalazł swoje odzwierciedlenie w nowej propozycji z kolekcji mebli pokojowych FM Gawin – meblościanki LIMBA, która jest teraz dostępna także w ciepłym kolorze heban.

Ciepło w minimalistycznych bryłach
Wykonany z dbałością o detal Zestaw LIMBA FM Gawin charakteryzuje dyskretny urok prostoty i elegancji, przełamanych połyskującymi okuciami w kolorze srebrny satynowy. Delikatne gałki o owalnym kształcie wyraźnie kontrastują z frontami mebli w ciemnym dekorze o głębokim odcieniu brązu, przyprószonego pasmami w beżowej tonacji. Całość daje wrażenie dynamiki i zmiany, łagodzonej prostokątnym kształtem ram w kolorze aluminium satynowe. Przezroczyste oszklenie witryn wraz z nóżkami i uchwytami tworzą delikatnie połyskujące punkty. Ciepła, zdecydowana tonacja mebli wprowadza do jasnego wnętrza w zimnych, pastelowych kolorach żywy kontrast. Podświetlane, szklane półki wewnątrz witryn tworzą wieczorami niepowtarzalną atmosferę wygody i luksusu.

 

 

Przestrzeń to podstawa
Otwartą przestrzeń w minimalistycznych wnętrzach otrzymujemy poprzez wprowadzenie niewielkiej liczby ergonomicznych mebli utrzymanych w prostej stylistyce. Meblościanka LIMBA złożona z sześciu elementów zamknie w swoim pojemnym wnętrzu wszystko to, co trzymamy w pokoju dziennym – zastawę stołową, elementy garderoby, dokumenty czy albumy ze zdjęciami. Szafa ubraniowa, szafki oraz szuflady są idealnym miejscem na przechowywanie odzieży, natomiast dwie witryny z podświetlanymi szklanymi półkami staną się wymarzoną ekspozycją dla kolekcji kryształowych figurek. Szafka RTV z drzwiczkami umożliwia stworzenie własnego kącika multimedialnego. Podwójna półka z przegródkami spina całość zestawu w estetyczny ład kompozycyjny, będąc zarazem dodatkowym miejscem na umieszczenie ulubionych zdjęć w ramce z podpórką.

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >