Ranking węży ogrodowych

Ranking węży ogrodowych

Jaki powinien być wąż ogrodowy ? Odpowiednio długi – najlepiej nieco dłuższy, niż odległość między źródłem wody, a najdalszym punktem ogrodu. O optymalnej średnicy. Trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, najlepiej kilkuwarstwowy i wzmocniony oplotem krzyżowym. Łatwy w użytkowaniu - dobrze by było, gdyby się nie skręcał i nie tworzył supłów.

 

Firma Cellfast – krajowy lider w produkcji węży ogrodowych i akcesoriów oraz jeden z wiodących producentów swej branży w Europie – oferuje następujące węże:

Wąż ECONOMIC: 3-warstwowy, z poliestrowym oplotem krzyżowym (to oplot najprostszy, ale jednocześnie najbardziej wytrzymały na ciśnienie), odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, elastyczny. Tradycyjnie zielony. Dostępny w sześciu średnicach : 1/2, 5/8, 3/4, 1, 5/4, 6/4 cala i przeznaczony do użytkowania w temperaturach od -10 do +50°C.

 

Wąż PLUS: 3-warstwowy, z trwałym wzmocnieniem wykonanym z przędzy najwyższej jakości, odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża. Wytrzymały i elastyczny. Dostępny w czterech średnicach: 1/2, 5/8, 3/4, 1 cal i przeznaczony do użytkowania w następującym zakresie temperatur: od -20 do+60°C. Gwarancja producenta na 5 lat.

 

Wąż PROFESSIONAL: także 3-warstwowy, z oplotem krzyżowym wykonanym z poliestrowej przędzy najwyższej jakości. Nie skręcający się i odporny na powstawanie supłów blokujących strumień wody. Odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża. Wyjątkowo wytrzymały i elastyczny nawet w niskich temperaturach (zakres temperatur od -20 do +60°C). Dostępny w dwóch średnicach: 1/2 i 3/4 cala. Gwarancja 10 lat.

 

Czytaj również: Pielęgnacja trawnika w upalne dni

 

 

Wąż GREEN ATS2 (Anti Twist System): 5-warstwowy. Warstwa wewnętrzna wykonana z tworzywa, które może mieć kontakt z żywnością. Wąż nie skręcający się i odporny na powstawanie supłów blokujących strumień wody. Z podwójnym oplotem krzyżowo-trykotowym (ATS2™) wykonanym z poliestrowej przędzy najwyższej jakości. System  ATS2 sprawia, że wąż jest jeszcze bardziej odporny na wysokie ciśnienie, uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Wąż odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów. Wolny od kadmu, baru i ołowiu. Ma doskonałe właściwości użytkowe i długoletnią gwarancję. Węże z systemem ATS2 to propozycja dla klientów ceniących wysoką jakość i walory użytkowe.

 

Wąż HOBBY ATS2: 6-warstwowy. Warstwa wewnętrzna wykonana z tworzywa nadającego się do kontaktu z żywnością. Nie skręcający się i odporny na powstawanie supłów blokujących strumień wody. Z podwójnym oplotem krzyżowo – trykotowym (ATS2™) wykonanym z poliestrowej przędzy najwyższej jakości. Odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża. Wolny od kadmu, baru i ołowiu. Ma doskonałe właściwości użytkowe i długoletnią gwarancję.

 

Wąż ORIGINALFLEX: 4-warstwowy wąż wykonany w technologii velvet – dzięki czemu jest bardzo elastyczny i przyjemny w dotyku. Jego wnętrze wykonano z tworzywa, które może mieć kontakt  z żywnością. Wyjątkowo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ma doskonałe właściwości użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach (zakres temperatur: od -20 do +60 °C).  Nie zawiera kadmu, baru i ołowiu.

 

 

 

Źródło: Werner i Wspólnicy Agencja PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Inwestycja w ogród Liczba postów: 207 Grupa: Ogród i dzi... Jeżeli jesteśmy w tak przyjemnym temacie jak grillowanie to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://grill-box.eu/sklep/, która oferuję s...
  • Jakie ogrodzenie wybrać? Liczba postów: 73 Grupa: Ogród i dzi... Wybór ogrodzenia na pewno jest trudny, dlatego warto dobrze to przemyśleć. Na stronie: https://betto.pl/ile-kosztuje-ogrodzenie -panelowe udało mi się znaleźć wp...
  • Odzież robocza przyda się każdemu Liczba postów: 51 Grupa: Ogród i dzi... Także w BHP nawigator warto sprawdzić. Tutaj macie ten sklep https://www.bhpnawigator.com.pl/. Bardzo szeroki asortyment. Odzież, obuwie, akcesoria. Solidne mar...
  • Dlaczego warto wybudować taras na gruncie? Liczba postów: 3 Grupa: Ogród i dzi... Szanowni Państwo, Jeżeli taras na gruncie zostanie wykończony drewnem, musi zostać ono zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych or...
  • Jak odnowić ogrodzenie? Liczba postów: 19 Grupa: Ogród i dzi... Szanowny Panie, Efekt końcowy zależy od wielu czynników, między innymi od dobrej jakości drewna, jakości montażu, impregnacji. Do kompleksowego zabezpieczenia d...

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >