Sprzątanie bez ograniczeń. Zobacz, dlaczego warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy

Sprzątanie bez ograniczeń. Zobacz, dlaczego warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy

Nawet jeśli na co dzień pewnie niezbyt chętnie wyciągasz go z szafy, to tak naprawdę nie wyobrażasz sobie sprzątania bez niego. Odkurzacz to niezbędne urządzenie w każdym domu! A jeśli wybierzesz nowoczesny model, wypełnianie Twoich codziennych obowiązków domowych może się stać jeszcze łatwiejsze i mniej czasochłonne. Przedstawiciele marki Zelmer przekonują, że gdy po raz pierwszy użyjesz odkurzacza bezprzewodowego, z pewnością nie wrócisz już do tradycyjnego. Czytaj dalej i sprawdź dlaczego. Czytaj dalej

 

Z tekstu dowiesz się:

  • jakie korzyści wynikają z wyboru odkurzacza bez kabla,
  • jak działają odkurzacze bezworkowe,
  • dlaczego odkurzacz powinien być lekki i poręczny.

 

Sprzątanie bez ograniczeń. Zobacz, dlaczego warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy

 

Czytaj również: Oddychaj na zdrowie – odkurzacz, który zadba o atmosferę wokół nas

 

Odkurzacze bezprzewodowe są dostępne na rynku od kilku lat i stopniowo zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego –  w końcu są lekkie, poręczne i pozbawione kabla, który przez lata plątał się pod Twoimi nogami podczas sprzątania. Poznaj wszystkie zalety urządzenia, które zmienia codzienne obowiązki w przyjemność – lub przynajmniej w czynność tak prostą i szybką, że przestaniesz odkładać ją na potem.

 

Odkurzacze – bezprzewodowe i bezproblemowe

Kabel od odkurzacza – plącze się o Twoje nogi i o meble, utrudnia manewrowanie urządzeniem, a do tego zawsze musisz przepinać go do innego gniazdka akurat wtedy, gdy został Ci do sprzątnięcia ostatni metr kwadratowy podłogi. Do tego niejednokrotnie przeciera się i zużywa. Znasz to z doświadczenia?

 

Koniec z planowaniem trasy odkurzania pod kątem rozmieszczenia gniazdek elektrycznych. Bezprzewodowe odkurzacze posiadają wbudowany akumulator i są pozbawione kabla. Do ich używania w ogóle nie potrzebujesz prądu – oczywiście poza czasem, kiedy urządzenie się ładuje, bezpiecznie zaparkowane w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Odkurzacze bezworkowe – wygoda i ekologia w jednym

Starasz się ograniczać produkcję odpadów, a do tego nie lubisz niepotrzebnie wydawać pieniędzy? Jeśli tak, to z pewnością docenisz fakt, że wiele odkurzaczy bezprzewodowych jest dostępnych w wersji bezworkowej. Niewielki zbiornik wbudowany w takie urządzenie jest świetnym zamiennikiem tradycyjnego worka.

 

To także ogromna wygoda. W każdej chwili z łatwością sprawdzisz bowiem poziom zapełnienia zbiornika lub, jeśli wolisz, oczyścisz go po każdym odkurzaniu – bez potrzeby wyrzucania worka pustego w połowie. Raz na jakiś czas umyj pojemnik wodą z płynem do naczyń – od razu po osuszeniu będzie on znów gotowy do użycia.

 

Odkurzanie bezprzewodowe w każdym miejscu

Masz do sprzątnięcia piwnicę bez gniazdek elektrycznych? Strych w starym domu? A może altanę na działce? Z urządzeniem bezprzewodowym z łatwością dotrzesz wszędzie i wysprzątasz każdy kąt. To nie tylko kwestia braku kabla, ale też wyjątkowej poręczności.

 

Odkurzacze bezprzewodowe są smukłe, lekkie i zajmują mało miejsca. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na co dzień trzymać urządzenie np. w kuchni, gdzie okruszki pojawiają się na podłodze. Zamiast psuć sobie przyjemność z gotowania przerwami na zamiatanie, oddaj się kulinarnej fantazji – a odkurzenie po obiedzie zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

 

Błażej, Filip czy Zbyszek – to przykładowe nazwy nowoczesnych odkurzaczy bezprzewodowych marki Zelmer, które mają wszystkie wymienione zalety. Który z nich dostanie zaproszenie do Twojego domu?

 

Czytaj również: Wyłącznik czasowy – przydatny w każdym domu!

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 369 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 170 Grupa: Firmy budow... Ja w zeszłym roku miałem do wyburzenia stary budynek na kupionej działce i musiałem zawołać do tego firmę, która kompleksowo zajęłaby się taką rozbiórką. Zgłosi...
  • Fundamenty - nogi naszego domu Liczba postów: 122 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów wyróżniających się zarówno trwałością i...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 118 Grupa: Robimy dach Mi dużo bardziej podobają się blachodachówki panelowe, warto sprawdzić bo pod względem jakość cena świetnych propozycji nie brakuje m.in u braas.
  • Rozbiórki Liczba postów: 99 Grupa: Stawiamy śc... Przy rozbiórce czy pracach remontowych ważne jest przykładać uwagę do szczegółów takich jak porządek w miejscu pracy. Warto poczytać poradniki traktujące o tym....
  • Bananowiec mrozoodporny (Musa basjoo) Liczba postów: 13 Grupa: Ogród i dzi... Co wy z tym klimatem, nie znacie się a gadacie :) Poszperajcie na forum ogrodniczym, w Polsce wiara ma bananowce w ogrodach i to kilkumetrowe! Normalnie zimują,...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16632 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >