Stylowy i nowoczesny okap

Stylowy i nowoczesny okap

Nowy model okapu jednej z marek to urządzanie stworzone z myślą o użytkownikach ceniących oryginalną formę, designerski wygląd oraz solidne parametry techniczne. Zaprojektowany w formie kostki, nadaje kuchni oryginalnego, popartowego charakteru.

 

Minimalizm przełamany kolorem

Cube Neon jest młodszym bratem popularnego i cenionego okapu Cube Ciarko Design. To, co wyróżnia nowy model, to nowoczesny design, geometryczna forma i wyrazisty, odważny kolor. Wszystko to sprawia, że okap Cube Neon idealnie prezentuje się w nowoczesnej kuchni, urządzonej zarówno w stylu popart, jak i hi-tech. Oryginalny wzór, w postaci charakterystycznej kratki na obudowie, oraz intensywny, neonowy kolor poszczególnych elementów przełamują minimalistyczny wystrój pomieszczenia.

 

 

Skuteczność do kwadratu

Okap Cube Neon wyposażony został w komorę pośrednią pochłaniania, czyli innowacyjny system zwiększający skuteczność zasysania oparów. Już na drugim biegu urządzenie jest w stanie pochłonąć i przefiltrować opary z przednich palników. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg i pochłaniacz. Oznacza to, że urządzenie sprawdzi się także w pomieszczeniach, w których podłączenie do szybu wentylacyjnego nie jest możliwe. Dzięki zamontowaniu filtrów węglowych kasetonowych, okap pracuje jako pochłaniacz i skutecznie oczyszcza powietrze.

 

Czytaj również: Nowoczesne kino domowe

 

Cube Neon wykonany został z wysokiej jakości aluminium i szkła dekoracyjnego. Wydajność urządzenia to 600 m³/h. Dodatkowo na komfort pracy podczas gotowania wpływa oświetlenie paskowe LED o mocy 6 W. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą panelu dotykowego lub smartfona.

 

 

Model Cube Neon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Źródło: sfera PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >