Wnętrza – lista artykułów

Świąteczna gwiazda

Niedługo będziemy świętować najpiękniejsze święto w całym roku – Boże Narodzenie. Kojarzy się ono niewątpliwie z firmamentem i ma iście gwiezdny wymiar: pierwsza gwiazdka na niebie, Gwiazda Betlejemska w doniczce, gwiazdkowe prezenty... Teraz możemy rozszerzyć nasz gwiazdozbiór o kolejną pozycję – armaturę kuchenną Bingo Star.

Klasyka i awangarda w łazience

Współczesna łazienka pełni nie tylko rolę funkcjonalną, ale jest miejscem, w którym odpoczywamy i szukamy relaksu. Dlatego warto urządzić ją gustownie, przytulnie i stylowo

Sensora – zmysł do dobrych interesów

Myślisz o założeniu własnej działalności usługowej? Zależy Ci na dostosowaniu obiektu do rosnących wymagań otoczenia? Chciałbyś, aby wyposażenie Twojej firmy przykuwało uwagę elegancją i prostotą, równocześnie jednak obawiasz się wandali, mogących zniszczyć drogie produkty tworzące wystrój pomieszczeń? Rozwiązaniem Twoich problemów w zakresie łazienki jest wyjątkowo odporna na zniszczenie Sensora.

Oświetlone biuro

Jednym z podstawowych elementów każdego biura jest oświetlenie. Dobrze dobrane korzystnie wpływa na samopoczucie pracowników i efektywność pracy. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że stosując nowoczesne źródła światła można znacznie zredukować wydatki na energię.

Bezpieczny i elastyczny – Flexx.Boxx

Zakup i użytkowanie baterii podtynkowych nie musi wiązać się z trudnościami montażu, ryzykiem zawilgocenia murów oraz spływającą po ścianie wodą. Prostym i trwałym rozwiązaniem dotychczasowych kłopotów jest kompletny moduł Flexx.Boxx. Zagwarantuje on szczelność urządzenia i pozwoli nam na zmianę armatury łazienkowej w dowolnym momencie, bez konieczności wielkich remontów.

Almera... gdy liczy się dynamika

Trafiła na rynek armatury łazienkowej dwa lata temu i do dziś nie ma sobie równych. Bezkonkurencyjna wśród produktów ze średniego segmentu cenowego, została zaprojektowana jako alternatywa dla drogich baterii o purystycznych kształtach.

lata 70 w nowej odłsonie

CUBI to interesująca kolekcja mebli do pokoju dziennego marki OGGI. Ich wzornictwo inspirowane stylem lat 70-tych reprezentuje najmodniejszy obecnie kierunek współczesnego designu. CUBI zaskakuje awangardową formą, a jednocześnie urzeka stonowaną prostotą. Głównymi atutami nowych mebli są - niebanalne wzornictwo, najwyższa jakość zastosowanych komponentów, dbałość o szczegóły, modna kolorystyka oraz niezwykle przystępna cena.

Łazienka w stylu kwitnącej wiśni

Późna jesień i zima to czas wspomagania naszych organizmów witaminami. Cudowne specyfiki z apteki nie zastąpią jednak smaku domowych przetworów. Czy nie przyjemniej spędzić chłodny wieczór pod prysznicem, a później zrelaksować się przy herbacie z dodatkiem konfitury z wiśni? Przywołajmy zatem zapach japońskiej sakury...

Bakteriom – stanowcze nie

Niedostateczna higiena lub utrudniony dostęp do czyszczonych powierzchni morze stwarzać dla ludzi zagrożenie, spowodowane rozwojem chorobotwórczych bakterii. Dzięki specjalnie przygotowanym płytom sufitowym Orcal Bioguard, sufit podwieszany stał się rozwiązaniem zalecanym do pomieszczeń o najwyższych wymaganiach higieny.

Łapiemy ciepło - ciepło z kominka pod kontrolą

Ciepło jest tym czynnikiem, które łączy i jednoczy ludzi. W średniowieczu komin był centralnym punktem w domu. Przy nim organizowano biesiady, dyskutowano, jedzono a nawet spano. Emitował on ciepło, które kumulowało się w jego najbliższym otoczeniu a tym samym pozwalało przetrwać srogie zimy ( wówczas temperatury spadały do – 45 o C). Często jednak kominy i kominki wewnątrz domu były sprawcą wielu nieszczęść – zaczadzeń, pożarów i zatruć. Teraz, w XXI wieku mamy inne piece oraz kominy, inną technologię, ale wciąż zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, w których dym z kominka w niekontrolowany sposób może przenikać do wnętrza. Mamy jednak nowoczesne produkty uszczelniające. Nie zapominajmy o codziennym bezpieczeństwie – szczególnie zimą, kiedy istnieje większe zagrożenie. Sprawdźmy miejsca ryzyka, a więc pęknięcia na kominach i kominkach (oraz nieszczelne przewody wentylacyjne.)


Stron: 945 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  938 939 940 941 942  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18206 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >