Wnętrza – lista artykułów

Jaką wybrać aranżacje wnętrz - styl modernistyczny, nowoczesne wnętrza

Podążając za trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz bardzo łatwo popaść w powtarzalność, której tak bardzo chcemy uniknąć. Żeby nie było jak w anegdocie sprzed lat, kiedy bez problemu można było pomylić swoje mieszkanie z tym od sąsiada.

Sposób na sufit podwieszany - Systemy Sufitów Podwieszanych

Komplet informacji na temat 50 systemów sufitów podwieszanych Armstrong przedstawionych w wyczerpujący sposób, to nowe narzędzie pracy przygotowane dla architektów, wykonawców, sprzedawców, inwestorów oraz wszystkich zainteresowanych sufitami podwieszanymi.

Sufity podwieszane - ciekawe aranżacje

W dobrze zaaranżowanej przestrzeni lepiej się pracuje, lepiej odpoczywa. Dzięki projektantom i designerom coraz częściej otaczamy się ładnymi przedmiotami. Jeśli materiały użyte przez nich do aranżacji są nie tylko ładne, ale polepszają warunki pracy - rzecz warta jest polecenia.

Wykładziny dywanowe - modne paski na podłodze

Nowością w sklepach KOMFORTU są wykładziny dywanowe Cameron o modnym wzorze kolorowych pasków. Nowa kolekcja jest odzwierciedleniem najnowszych trendów dekoracji wnętrz. To właśnie prążki były motywem, który zdominował tegoroczne Międzynarodowe Targi podłogowe DOMOTEX w Hanowerze.

Malowanie - porady

Mogłoby się wydawać, że malowanie wnętrz to prosta sprawa. Jednak aby malowanie było udane, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Ich stosowanie sprawi, że nie będziemy musieli zatrudniać specjalisty.

Jaką wykładzinę wybrać do pokoju dziecka? Domowe boisko sportowe

KOMFORT, największa sieć sklepów z materiałami na podłogi, poszerzył swoją ofertę o nowy wzór wykładziny elastycznej z kolekcji Fantazja. Wykładzina do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, z wzorem piłki nożnej wybierana jest szczególnie przez chłopców.

Jakią armaturę łazienkową wybrać? Nowa propozycja armatury

Roca coraz silniej zaznacza swoją obecność na rynku w branży baterii łazienkowych i kuchennych. Koncern znany z wysoko zaawansowanych technologicznie produktów o najwyższej jakości poszerzył swoją kolekcję o nowe modele o niespotykanym dotąd wzornictwie.


Stron: 940 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  938 939 940

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18078 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 353

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >