Wnętrza – lista artykułów

Dulux® Once: małe malowanie – duży efekt

Dzięki jednowarstwowym farbom Dulux® Once zmiana koloru jednej lub dwóch ścian odbywa się sprawnie, bez obaw i bez bałaganu. Nawet małe malowanie daje duży efekt!

Urządzanie światłem

Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem Ci, kim jesteś. Powiedzenie znane od lat, dziś nabiera nowego znaczenia. W czasach, kiedy mieszkaniowy clubbing towarzyski staje się coraz bardziej popularny, mieszkanie - tak samo jak sposób bycia, mówienia czy ubierania staje się naszą wizytówką

Trójwymiarowe sufity - Pole do popisu

Od momentu pojawienia się na rynku sufitów podwieszanych Armstrong Canopy projektanci wnętrz uzyskali kolejne narzędzie, poszerzające możliwości kształtowania przestrzeni wewnątrz budynków.

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

Laminowane podłogi firmy Kronopol od dawna znane są polskim klientom. Jakość ich wykonania w połączeniu z dużą wytrzymałością zdobyły sobie przychylność nawet najbardziej wybrednych.

Bezpieczna łazienka

Nowoczesna łazienka powinna być po pierwsze ładna i estetyczna. Projektując jej wnętrze powinniśmy jednak zastanowić się także nad zastosowaniem materiałów oraz rozwiązań technicznych zapewniających długoletnią funkcjonalność i bezpieczeństwo dla naszego zdrowia.

TECEplanus

TECEplanus to nowa seria przycisków uruchamiających ze stali szlachetnej i chromowej. Ze względu na wysoką wytrzymałość przyciski TECE znakomicie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Troska o sprawność

Ciekawą ofertę dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin stanowi seria baterii łazienkowych Medi-Care. Kludi sygnuje tą nazwą armaturę o wysokiej funkcjonalności, przemyślanych rozwiązaniach technicznych oraz wyjątkowej łatwości obsługi. Dzięki Medi-Care osoby niepełnosprawne mogą samodzielnie korzystać z łazienki, ciesząc się komfortem i poczuciem własnej niezależności.

Nie ma jak w domu, czyli rzecz o smakowaniu życia

Przypraw swoje mieszkanie kolorami farb, proponowanymi w ramach Nie ma jak w domu – jednej z kolekcji kolorystycznych Dulux na 2007 rok. Stworzono ją z myślą o tych, którzy cenią poczucie harmonii i równowagi oraz swojską, domową atmosferę.

Egzotyczne nowości Barlinka - Unikatowa grupa podłóg na rynku

Barlinek wprowadza do oferty deski barlineckiej grupę jednolamelowych podłóg w nowej szerokości 18 cm. Dobór gatunków i ich bogaty wybór stanowią o wyjątkowości tej oferty na rodzimym rynku. Pierwsze podłogi − merbau i jatobe − pojawią się w sprzedaży już w drugim kwartale b.r.

Na bakterie – TECEantibac

Każda łazienka jest szczególnie narażona na rozwój bakterii i drobnoustrojów. Utrzymanie w niej higieny i należytej czystości jest w związku z tym zadaniem niezwykle trudnym. TECE jako pierwszy producent na świecie wprowadził na rynek przycisk do spłuczki podtynkowej TECEantibac z działającymi antybakteryjnie – jonami srebra.


Stron: 981 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  970 971 972 973 974  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19418 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >